Tails of Iron

Porównaj ceny gry Tails of Iron

Darmowa wysyłka od 200zł
Eneba
Przejdź do sklepu aby sprawdzić ofertę
Allegro
Zestawy nowe i używane, przejdź do serwisu aby sprawdzić cenę

Platformy:

PS5 / XSX|S / NS / PC / PS4 / XONE /
Producent:

OddBagStudio

Wersja językowa:

Napisy PL

Gatunek:
RPG akcji
Premiery:
Świat:17.09.2021
Europa:17.09.2021

Tails of Iron to gra strategiczna, która pozwala graczom wcielić się w rolę dowódcy armii i stawić czoła przeciwnikom na polu bitwy. Gra została wydana w 2019 roku i od tego czasu zyskała uznanie fanów gier strategicznych. W Tails of Iron gracze mają do dyspozycji szeroki wybór jednostek, takich jak piechota, czołgi, samoloty i okręty. Każda jednostka ma swoje unikalne cechy i możliwości, dzięki czemu gracze mogą tworzyć różnorodne strategie.

Gra oferuje trzy tryby gry: Kampania, Skirmish oraz Multiplayer. Kampania składa się z kilku misji, które pozwalają graczom poznawać mechaniki gry i przygotować się do starć z innymi graczami. Tryb Skirmish pozwala graczom na stworzenie własnej mapy i stoczenie bitwy z komputerowymi przeciwnikami. Natomiast tryb Multiplayer umożliwia graczom rywalizację ze sobą lub drużynowo.

Tails of Iron to gra strategiczna o dużym potencjale. Gracze mogą tworzyć różnorodne strategie i walczyć z innymi graczami na polu bitwy. Przedstawiamy recenzję gry Tails of Iron, aby pokazać jej silne strony oraz ewentualne słabe punkty.


Często zadawane pytania na temat gry “Tails of Iron”

Jak zacząć grę?

Aby rozpocząć grę, należy pobrać ją ze sklepu internetowego lub strony internetowej producenta. Po pobraniu i zainstalowaniu gry, możesz wybrać postać i rozpocząć swoją przygodę.

Czy gra ma tryb multiplayer?

Tak, gra posiada tryb multiplayer, w którym możesz grać z innymi graczami online.

Czy istnieje opcja tworzenia własnych postaci?

Tak, istnieje opcja tworzenia własnych postaci. Możesz dostosować wygląd swojej postaci, aby była jedyna w swoim rodzaju.

OCENA GRY

8

Krzysztof Zwierzyński

Krzysztof Zwierzyński

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Crystar

Crystar

Platformy: NS / PC / PS4 / Producent: Gemdrops Wersja...

Hades

Hades

Platformy: PS5 / XSX|S / NS / PC / PS4 / XONE / Producent:...

Project Mikhail

Project Mikhail

Platformy: NS / PC / Producent: age Wersja językowa:...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs