Jak zmienić poziom trudności w Phasmophobia

29 wrz, 2021

Phasmophobia to dość szybko rozwijająca się gra indie, która może pochwalić się bogatym wachlarzem typów zjaw i dużą różnorodnością wyzwań. Na nieszczęście dla niektórych graczy, od samego początku rozgrywki, nie ma możliwości wyboru poziomu skomplikowania rozgrywki, więc niektóre osoby mogą dość szybko znużyć się zbytnią łatwością rozgrywki. Dlatego w poniższym poradniku odpowiadamy na pytanie, jak zmienić poziom trudności w Phasmophobia.

Mimo, że owo pytanie może się wydawać dość banalne, to odpowiedź nie jest tak oczywista. Wielu graczy rozpoczynających przygodę w grze studia Kinetic Games, zastanawia się jak zmienić poziom trudności w Phasmophobia. Początkowy, najłatwiejszy poziom trudności, jest dość wyrozumiały i nie oferuje zbyt ostrych wyzwań; część mniejszych map, pozwala na niemal całkowite zidentyfikowanie ducha, jeszcze w ciągu pierwszych 5 minut, które na najniższym poziomie trudności są bezpiecznym czasem, w którym zjawa nie będzie na nas polować.

Phasmophobia – Jak zmienić poziom trudności?

Zmiana poziomu trudności w Phasmophobia może być rozpatrywana dwojako. Możemy wpływać na trudność rozgrywki, korzystając z trybów trudności oferowanych przez grę. Niestety – od samego początku rozgrywki są one niedostępne, a kolejne są odblokowywane w miarę zyskiwania kolejnych poziomów doświadczenia postaci. Po osiągnięciu poziomu 10, Phasmophobia odblokuje nam możliwość rozgrywki na średnim poziomie trudności (Intermediate), a po wbiciu 15 poziomu, będziemy mogli grać na najwyższym (Professional).

phasmophobia jak zwiększyć poziom trudności

Jest to jedna z możliwych odpowiedzi na pytanie, jak zmienić poziom trudności w Phasmophobia. Istnieje jednak inne rozwiązanie – które usatysfakcjonuje tych graczy, którzy nie chcą czekać, aż gra odblokuje im wyższe poziomy trudności, oraz tych, którzy do perfekcji opanowali rozgrywkę na poziomie Professional.

Randomizery do Phasmophobia warte uwagi

Żeby zmienić poziom trudności w Phasmophobia, możemy skorzystać z dostępnych w internecie randomizerów. To proste aplikacje, które pozwalają nam wylosować mapę oraz przedmioty, które weźmiemy na nasze starcie z duchami. Randomizer to także świetny sposób na pozbycie się monotonii z rozgrywki. Grając ograniczonym wachlarzem wylosowanych przedmiotów, będziemy zmuszeni działać mocno nieszablonowo; nie raz i nie dwa, konieczne będzie podjęcie próby zidentyfikowania ducha, bazując jedynie na jego zachowaniu.

Teraz już wiesz, jak zwiększyć poziom trudności w Phasmophobia. Gra odblokowuje kolejne, wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia naszej postaci. Możemy jednak wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z zewnętrznych narzędzi, które pozwalają zwiększyć poziom trudności w Phasmophobia.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...