Crystar

Porównaj ceny gry Crystar

Darmowa wysyłka od 200zł
Eneba
Przejdź do sklepu aby sprawdzić ofertę
Allegro
Zestawy nowe i używane, przejdź do serwisu aby sprawdzić cenę

Platformy:

NS / PC / PS4 /
Producent:

Gemdrops

Wersja językowa:

Angielska

Gatunek:
RPG akcji
Premiery:
Świat:18.10.2018
Europa:30.08.2019

Crystar to gra akcji RPG wydana przez Spike Chunsoft w 2018 roku. Jest to jedna z najbardziej intrygujących gier, które pojawiły się na rynku w ostatnich latach. Gra łączy elementy gatunku action-RPG z elementami horroru i psychologicznymi motywami. Przedstawia historię młodej dziewczyny, Rei Hatada, która musi stawić czoła swoim demonicznym lękom i walczyć o swoje życie w świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw.

Crystar oferuje graczom szeroki wybór postaci do wyboru, każda z nich ma unikalne umiejętności i cechy. Gracze mogą ulepszać swoje postacie poprzez zdobywanie punktów doświadczenia i odblokowanie nowych umiejętności. Gra oferuje również szeroki wybór broni i pancerzy, które można ulepszać, aby stać się silniejszym. Wszystkie te elementy sprawiają, że Crystar jest bardzo angażującą grą.

Crystar oferuje graczom piękną grafikę 3D oraz dynamiczną muzykę, która doskonale oddaje atmosferę gry. Grafika jest bardzo szczegółowa i dopracowana, a animacje są płynne i naturalne. Muzyka jest również bardzo dobra i doskonale oddaje emocje towarzyszące grze. Dodatkowo gra oferuje kilka trybów gry, takich jak tryb kooperacji lub tryb PvP.

Crystar to naprawdę intrygująca gra akcji RPG, która oferuje graczom szeroki wybór postaci do wyboru oraz bogaty świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw. Grafika 3D jest bardzo szczegółowa i dopracowana, a muzyka doskonale oddaje emocje towarzyszące grze. Do tego dochodzi kilka trybów gry, co czyni Crystar idealną grą dla fanów gatunku action-RPG.

Rozgrywka i fabuła

Crystar to gra akcji RPG, w której gracz wciela się w postać Rei Hatada. Celem gry jest pokonanie przeciwników i zdobycie potrzebnych do tego celu umiejętności. Fabuła skupia się na Rei, która musi odkryć tajemnicę swojej przeszłości i powstrzymać siły ciemności, które chcą zniszczyć świat. Podczas gry gracze będą walczyć z różnymi przeciwnikami, ulepszać swoje umiejętności i odkrywać sekrety świata Crystar. Gra oferuje również tryb kooperacji, w którym gracze mogą wspólnie walczyć z bossami.

Grafika i dźwięk

Crystar oferuje piękną grafikę 3D, która pozwala graczom poczuć się jak część świata gry. Kolory są żywe i nasycone, a postacie szczegółowo odwzorowane. Dzięki temu można poczuć się jak członek tego świata. Muzyka w grze jest również doskonała – utwory są pełne energii i pasują do każdej sytuacji. Efekty dźwiękowe są również bardzo realistyczne i dodają głębi do rozgrywki.

Często zadawane pytania na temat gry Crystar

Jak zacząć grę?

Aby rozpocząć grę, należy wybrać opcję “Nowa Gra” z menu głównego. Następnie będziesz miał możliwość wybrania poziomu trudności i postaci, którą chcesz grać.

Czy istnieje tryb multiplayer?

Tak, Crystar ma tryb multiplayer, w którym możesz grać ze swoimi przyjaciółmi. Aby aktywować tryb multiplayer, należy wybrać opcję “Multiplayer” z menu głównego.

Czy są jakieś dodatkowe misje?

Tak, istnieją dodatkowe misje do odblokowania. Aby je odblokować, musisz ukończyć podstawowy poziom gry. Po ukończeniu poziomu otrzymasz dostęp do nowej misji.

OCENA GRY

6.3

Krzysztof Zwierzyński

Krzysztof Zwierzyński

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Tails of Iron

Tails of Iron

Platformy: PS5 / XSX|S / NS / PC / PS4 / XONE / Producent:...

Hades

Hades

Platformy: PS5 / XSX|S / NS / PC / PS4 / XONE / Producent:...

Project Mikhail

Project Mikhail

Platformy: NS / PC / Producent: age Wersja językowa:...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs