Bez biadolenia Dead By Daylight, czyli David King i jego perk

6 gru, 2022

Bez biadolenia Dead By Daylight to jeden z ciekawszych umiejętności Davida Kinga. Sam David King też jest ciekawy – to jedna z najlepszych postaci dostępnych w DBD za darmo. W poniższym artykule wyjaśnimy czym jest Bez biadolenia oraz opowiemy co nieco o postaci David King.

David King to postać z puli Ocalałych, która dostępna jest za darmo, od momentu pierwszego uruchomienia gry. Wśród niewątpliwych plusów Davida Kinga, należy wymienić niezwykle bogaty wachlarz modyfikacji wizualnych, które czynią z niego bardzo łatwo edytowalną postać. Nawet bez wydawania prawdziwych pieniędzy i bez zakupu płatnych dodatków wizualnych możemy sprawić sobie całkiem unikalnego Davida Kinga.

bez biadolenia dead by daylight
Źródło: https://deadbydaylight.com/

Bez biadolenia Dead By Daylight – jeden z bardziej użytecznych perków w DBD

Bez biadolenia to perk dostępny dla Davida Kinga. Chodź na pierwszy rzut oka wydaje się być zbędnym ciężarem (Bez biadolenia powoduje bowiem ciągłe przebywanie w stanie Okaleczenia), to w połączeniu z odpowiednim wachlarzem innych perków, i w odpowiedniej sytuacji – jest w stanie znacznie się odwdzięczyć i zadecydować o naszym przeżyciu, w sytuacji, która zwykle zakończyła by się totalnym unicestwieniem i złożeniem w ofierze dla The Entity.

No dobra, ale co dokładnie oferuje perk: Bez biadolenia?

  • Przez cały czas trwania meczu, nasza postać znajduje się w stanie Okaleczenia. Nie zostawia za sobą jednak śladów krwi, a jęki bólu są nawet o 50% cichsze.
  • Największa korzyść płynąca z posiadania perka Bez biadolenia dead by Daylight, jest możliwość samodzielnego wyleczenia się ze stanu Agonii (prawie zawsze jest to niemożliwe bez pomocy innego gracza)

Możliwość podniesienia się bez pomocy innych osób może przesądzić o wygranej, bądź totalnym unicestwieniu przez Zabójcę.

Perk Bez biadolenia Dead by Daylight dobrze jest łączyć z innymi perkami, takimi jak Zaradność oraz Wytrzymały skurczybyk.

Cała postać Davida Kinga zasługuje na uwagę, a Bez biadolenia to jedynie przedsmak całego potencjału bogatych umiejętności przetrwania, jakie oferuje ten Ocalony. David King jest przez nas dokładniej omówiony w liście wszystkich postaci w Dead By Daylight.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs