Bez biadolenia Dead By Daylight, czyli David King i jego perk

2 września, 2021

bez biadolenia dead by daylight

Bez biadolenia Dead By Daylight to jeden z ciekawszych umiejętności Davida Kinga. Sam David King też jest ciekawy – to jedna z najlepszych postaci dostępnych w DBD za darmo. W poniższym artykule wyjaśnimy czym jest Bez biadolenia oraz opowiemy co nieco o postaci David King.

David King to postać z puli Ocalałych, która dostępna jest za darmo, od momentu pierwszego uruchomienia gry. Wśród niewątpliwych plusów Davida Kinga, należy wymienić niezwykle bogaty wachlarz modyfikacji wizualnych, które czynią z niego bardzo łatwo edytowalną postać. Nawet bez wydawania prawdziwych pieniędzy i bez zakupu płatnych dodatków wizualnych możemy sprawić sobie całkiem unikalnego Davida Kinga.

bez biadolenia dead by daylight
Źródło: https://deadbydaylight.com/

Bez biadolenia Dead By Daylight – jeden z bardziej użytecznych perków w DBD

Bez biadolenia to perk dostępny dla Davida Kinga. Chodź na pierwszy rzut oka wydaje się być zbędnym ciężarem (Bez biadolenia powoduje bowiem ciągłe przebywanie w stanie Okaleczenia), to w połączeniu z odpowiednim wachlarzem innych perków, i w odpowiedniej sytuacji – jest w stanie znacznie się odwdzięczyć i zadecydować o naszym przeżyciu, w sytuacji, która zwykle zakończyła by się totalnym unicestwieniem i złożeniem w ofierze dla The Entity.

No dobra, ale co dokładnie oferuje perk: Bez biadolenia?

  • Przez cały czas trwania meczu, nasza postać znajduje się w stanie Okaleczenia. Nie zostawia za sobą jednak śladów krwi, a jęki bólu są nawet o 50% cichsze.
  • Największa korzyść płynąca z posiadania perka Bez biadolenia dead by Daylight, jest możliwość samodzielnego wyleczenia się ze stanu Agonii (prawie zawsze jest to niemożliwe bez pomocy innego gracza)

Możliwość podniesienia się bez pomocy innych osób może przesądzić o wygranej, bądź totalnym unicestwieniu przez Zabójcę.

Perk Bez biadolenia Dead by Daylight dobrze jest łączyć z innymi perkami, takimi jak Zaradność oraz Wytrzymały skurczybyk.

Cała postać Davida Kinga zasługuje na uwagę, a Bez biadolenia to jedynie przedsmak całego potencjału bogatych umiejętności przetrwania, jakie oferuje ten Ocalony. David King jest przez nas dokładniej omówiony w liście wszystkich postaci w Dead By Daylight.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Era fotorealizmu nadchodzi do gier wideo dzięki nowej generacji konsol do gier i kart graficznych, ale czym jest ray-tracing i dlaczego jest to następna wielka rzecz w grafice 3D? Jeśli jesteś w grach wideo, to prawdopodobnie słyszałeś nowy termin, który wydaje się...

Recenzja gry The Surge 2

Recenzja gry The Surge 2

Katastrofa to dopiero początek podróży w The Surge 2. Niestety samoloty czasem spadają. Takie nieszczęście spotkało bohatera The Surge 2,który w drodze do miasta, po upadku, zawitał do więzienia na przedmieściach miasta Jerycho. W kilka tygodni po katastrofie budzi...

Jak zmienić swój BattleTag

Jak zmienić swój BattleTag

Chęć zmiany nazwy swojego konta czy pseudonimu jest często występującym zjawiskiem w wirtualnym świecie. Czasem stare nicki wydają się dziecinne, nudzą się lub zwyczajnie zmienia się koncepcja użytkownika. Jak rozwiązać ten problem na koncie Battle.net? Czym właściwie...

Recenzja gry The Surge

Recenzja gry The Surge

Gdy na przedmieściach futurystycznego miasta dochodzi do wybuchu, pracownicy fabryczni i roboty zaczynają zachowywać się niezwykle agresywnie. Warren jest jednym z fabrycznych robotników, ale w przeciwieństwie do pozostałych nie utracił świadomych zachowań. Aby...

Na czym polega rozwój postaci w New World? Jak rozwijać postać

Na czym polega rozwój postaci w New World? Jak rozwijać postać

Nowa gra od Amazonu oferuje ogromny, otwarty świat i wiele możliwości rozwoju postaci. Epickie przygody i wyzwania czekają na gracza, a ich stopniowe wypełnianie pozwoli poznawać nowe umiejętności. Jakie są kategorie rozwoju postaci i na co wpływają poszczególne...