Gdzie jest siekiera Robin w Stardew Valley?

13 paź, 2021

Zadanie z zaginioną siekierą Robin to jedno z najłatwiejszych questów w Stardew Valley. W poniższym poradniku wyjaśniamy, gdzie jest siekiera Robin; jak znaleźć miejsce, gdzie Robin zgubiła swoją siekierę.

Stardew Valley może pochwalić się niezwykle rozbudowaną mapą i małym, prawdziwie żyjącym miasteczkiem, które aż roi się od lokalnych mieszkańców. Cała rzeczywistość wykreowana w Stardew Valley jest mocno immersyjna. Poszczególne postacie z gry, od czasu do czasu będą nam dawać do wykonania zadania. Pojedyncze questy różnią się od siebie poziomem trudności – Zaginiona siekiera Robin należy do tych łatwiejszych zadań, a jego wykonanie nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku.

Gdzie jest siekiera Robin?

Około 11 dnia wiosny, w naszej skrzynce na listy znajdzie się wiadomość od Robin, która prosi nas o pomoc w znalezieniu zagubionej siekiery. W liście informuje nas, że zgubiła siekierę w zalesionym terenie, na południe od rancza należącego do Marnie. Lokalizację Marnie’s Ranch możesz zobaczyć na mapie widocznej poniżej – to budynek znajdujący się bezpośrednio pod jeziorkiem przy naszej farmie.

Stardew Valley kupisz TUTAJ

gdzie jest siekiera robin stardew valley

Wychodzimy z farmy południowym wyjściem, przebijając się przez zarośnięte rejony koło stawu. Wybierając wschodnią ścieżkę, bezpośrednio po opuszczeniu naszej farmy znajdziemy się już na ranczu Marnie. Od rancza kierujemy się dalej na południe. Gdy dojdziemy do rzeki, idziemy wzdłuż niej, na południowy zachód, tak długo, jak będzie to tylko możliwe.

Siekiera – lokalizacja

Gdzie jest siekiera Robin? Gdy dojdziemy do południowego skraju mapy, kierujemy się na wschód – do drewnianego mostu. Po przejściu przez most idziemy dalej na wschód, tak długo, aż będzie to możliwe. Na samym końcu obszaru znajduje się zaginiona siekiera Robin.

Gdy już zbierzemy siekierę do swojego ekwipunku, pozostaje tylko powrócić do Robin i podarować jej przedmiot, w taki sposób, jak gdybyśmy normalnie chcieli wręczyć jej prezent. Zadanie zostanie wykonane, a z listy questów będziemy mogli odebrać nagrodę w wysokości 250 sztuk złota. Mamy nadzieję, że jasno wyjaśniliśmy, jak znaleźć siekierę Robin. 

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...