Recenzja gry The Surge

9 mar, 2023

Gdy na przedmieściach futurystycznego miasta dochodzi do wybuchu, pracownicy fabryczni i roboty zaczynają zachowywać się niezwykle agresywnie. Warren jest jednym z fabrycznych robotników, ale w przeciwieństwie do pozostałych nie utracił świadomych zachowań. Aby przetrwać i wyrwać się z niebezpieczeństwa, musi stawić czoła wielu przeciwnikom, którzy próbują pozbawić go życia.

Na przedmieściach. The Surge

The Surge to niezwykle brutalna produkcja, która stawia przed graczami wielkie wyzwanie porównywalne do tego ze znanej i uwielbianej przez wielu serii Dark Souls. Z historią osadzoną w przyszłości odległej o jakieś 60, czy 70 lat wprzód, gdzie robotyzacja jest zauważalna na każdym kroku, prowokuje graczy wyzwaniem, które pomyślnie przejdą tylko nieliczni.

the surge recenzja

Może odrobinę liczniejsi, ale nie bez smaku porażki, bez zapachu zbliżającego się końca, nie bez utraty życia w jednym z licznych starć. Tu walka wychodzi na pierwszy plan, broń biała jest wszechobecna. Efektowne zakończenia walk, odrywanie kończyn przeciwnikom, krew lejąca się z szerokich ran to tylko jedne z wielu cech produkcji stworzonej przez współtwórców Lords of the Fallen.

The Surge – Ulepszenia na wagę przeżycia

Zbieranie ulepszeń, technologii, surowców jest koniecznością, gdy ma się ograniczone możliwości i zasoby. Każdy materiał jest cenny, każda technologia może zapewnić przewagę w kolejnym starciu. Czasem warto zaatakować rozwiniętą w pożądane technologie kończynę, której oderwanie od ciała przeciwnika może przynieść nam kolejne ulepszenie. Z drugiej strony łatwiej jest atakować w słabe punkty i szybciej zakończyć starcie, bez utraty zdrowia i życia.

gameplay the surge

Recenzja The Surge – Podsumowanie

The Surge została osadzona w trójwymiarze z kamerą zza pleców głównego bohatera. Przedstawiona w ten sposób gra, często pozwala nam poczuć niemal na własnej skórze, jak boli gorycz porażki, zobaczyć jak wypływa krew z ran przeciwnika, uruchomić adrenalinę.

To produkt zdecydowanie wyłącznie dla dorosłego gracza, który nie boi się rozlewu krwi, który nie poddaje się po byle porażce, dąży do celu, jest świadom taktyki walki, konieczności dokonywania uników i parowania ciosów. Który potrafi się przystosować do panujących warunków, do broni, jaką używa, do szybkości, z jaką atakuje oponent.

Chcesz zagrać w The Surge 2? TUTAJ, znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży kluczy.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs