Jak sprzedać dom w GTA Online?

8 lut, 2021

Jest prosty sposób na to, jak sprzedać dom w GTA Online. Jeżeli masz w swoim posiadaniu nieruchomość, której chcesz się pozbyć, możesz w kilku prostych krokach sprzedać dom i odzyskać część pieniędzy. Jeśli ktoś powiedział Ci, że się nie da – nie jest to prawda.

Nieruchomości są ważnym elementem rozgrywki i ekonomii w Grand Theft Auto V. W trybie wieloosobowym, posiadanie własnego biura jest podstawą skutecznego zarabiania pieniędzy. Pierwszym zmartwieniem w GTA Online, jest jak zostać prezesem i jak kupić biuro, a nie jak je sprzedać. W późniejszych etapach kariery, może jednak przyjść moment, w którym będziesz chciał pozbyć się części swoich nieruchomości – np. w celu zyskania szybkiego zastrzyku dużej gotówki. Dlatego odpowiadamy na pytanie, jak sprzedać dom w GTA Online.

Odpowiedź na pytanie, jak sprzedać dom w GTA Online, jest bardzo prosta

Cała operacja sprzedaży nieruchomości jest bardzo prosta i wymaga jedynie kilku kroków. Co prawda nie będzie do dosłowna „sprzedaż”, a jedynie pozostawienie starej nieruchomości w rozliczeniu, podczas zakupu nowej. Owa metoda jednak pozwala odzyskać nawet duże kwoty, w zamian za stare posiadłości.

jak sprzedać dom w gta online

Żeby sprzedać dom w GTA Online musimy się udać na stronę Dynasty8 i wybrać opcję kupna innej nieruchomości (najlepiej najtańszej). Podczas zakupu, będziemy mieli możliwość zamiany domów – jeżeli wybierzemy tańszy, niż ten, który chcemy zakupić – na nasze konto zostanie zwrócona różnica w wartości nieruchomości.

Czy da się sprzedać biuro w GTA Online?

Mimo, że owa metoda nie umożliwia dosłownej sprzedaży, to jest całkiem trafną odpowiedzią na pytanie, jak sprzedać dom w GTA Online. Wymieniając biuro warte kilka milionów dolarów, za niewielki garaż o wartości kilku tysięcy, jesteśmy wstanie odzyskać sporą część kwoty wydaną na droższą nieruchomość – tak samo, jak w momencie jej rzeczywistej sprzedaży. Wielu graczy zastanawia się, jak sprzedać nieruchomość w GTA Online. Obiegowa opinia, krążąca po internecie mówi, że nie ma takiej możliwości. Jak widzimy w powyższym poradniku –  nie jest to prawda, bo poniekąd można sprzedać nieruchomość w GTA Online.

Wieloosobowe Grand Theft Auto słynie z bogactwa możliwości prowadzenia rozgrywki. W grze istnieje cała masa sposobów na to, jak się wzbogacić. Zamiana droższej nieruchomości na tańszą, to tylko jeden ze sposobów na to, jak zarabiać w GTA:O.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...