Jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia?

4 wrz, 2021

Jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia? W poniższym poradniku wyjaśnimy wszystko co musisz wiedzieć o dodanym w ostatniej aktualizacji, nowym sprzęcie do zbierania dowodów, oraz wyjaśnimy jak używać dots Projector Phasmophobia.

D.O.T.S Projector to nowe urządzenie służące do zbierania dowodów na istnienie ducha w Phasmophobia. Dots emituje światło, którego projekcja wyświetla się na ścianach w formie zielonych kropek. Ten typ sprzętu może być mocowany na ścianach, podłodze, a nawet na meblach. Jak używać D.O.T.S Projector? Żeby maksymalnie ułatwić sobie korzystanie z urządzenia, najlepiej zabrać ze sobą jak największą jego ilość, a następnie gęsto porozstawiać w pokoju ducha.

phasmophobia jak uzywać dots projector

Phasmophobia DOTS Projector – jak używać

Urządzenie emituje światło w znacznie ograniczonym zakresie, toteż użycie więcej niż jednego, znacznie zwiększy nasze szanse na skutecznie zebranie dowodu. Sytuacji nie ujawnia fakt, że aktywność ducha widziana poprzez D.O.T.S Projector, jest bardzo mizerna i niezwykle trudna do zauważenia gołym okiem. Jeżeli dany duch może być widoczny na świetle emitowanym przez to urządzenie – to zauważalne będą tylko lekkie kontury postaci, która szybko przechadza się po pokoju.

dots projector

Żeby łatwiej używać D.O.T.S Projector w Phasmophobia, możemy rozłożyć urządzenie w pokoju ducha, zainstalować kamerę z dobrym polem widzenia i oddalić się do vana, celem obserwowania pokoju. Po włączeniu night vision na kamerze w vanie będzie dużo łatwiej zauważyć aktywność ducha używając D.O.T.S Projector.

Konieczne będzie też drobne skupienie z naszej strony. Duch widoczny na DOTS Projector zostawia bardzo słabo widoczny ślad. Znalezienie ducha za pomocą emitera kropek, to zadanie porównywalne z szukaniem Ghost Orb. Jednak korzystanie z kamery nie jest niezbędne (z wyjątkiem Goryo – jego przejście przez światło emitera kropek jest niewidoczne gołym okiem) – jeżeli ktoś ma wprawne oko, w przypadku większości duchów, można używać D.O.T.S Projector bez pomocy kamery.

Mamy nadzieję, że jasno wyjaśniliśmy jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia. Urządzenie weszło do gry wraz z dużą aktualizacją – Phasmophobia Exposition.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...