Jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia?

12 mar, 2023

Jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia? W poniższym poradniku wyjaśnimy wszystko co musisz wiedzieć o dodanym w ostatniej aktualizacji, nowym sprzęcie do zbierania dowodów, oraz wyjaśnimy jak używać dots Projector Phasmophobia.

D.O.T.S Projector to nowe urządzenie służące do zbierania dowodów na istnienie ducha w Phasmophobia. Dots emituje światło, którego projekcja wyświetla się na ścianach w formie zielonych kropek. Ten typ sprzętu może być mocowany na ścianach, podłodze, a nawet na meblach. Jak używać D.O.T.S Projector? Żeby maksymalnie ułatwić sobie korzystanie z urządzenia, najlepiej zabrać ze sobą jak największą jego ilość, a następnie gęsto porozstawiać w pokoju ducha.

phasmophobia jak uzywać dots projector

Phasmophobia DOTS Projector – jak używać

Urządzenie emituje światło w znacznie ograniczonym zakresie, toteż użycie więcej niż jednego, znacznie zwiększy nasze szanse na skutecznie zebranie dowodu. Sytuacji nie ujawnia fakt, że aktywność ducha widziana poprzez D.O.T.S Projector, jest bardzo mizerna i niezwykle trudna do zauważenia gołym okiem. Jeżeli dany duch może być widoczny na świetle emitowanym przez to urządzenie – to zauważalne będą tylko lekkie kontury postaci, która szybko przechadza się po pokoju.

dots projector

Żeby łatwiej używać D.O.T.S Projector w Phasmophobia, możemy rozłożyć urządzenie w pokoju ducha, zainstalować kamerę z dobrym polem widzenia i oddalić się do vana, celem obserwowania pokoju. Po włączeniu night vision na kamerze w vanie będzie dużo łatwiej zauważyć aktywność ducha używając D.O.T.S Projector.

Konieczne będzie też drobne skupienie z naszej strony. Duch widoczny na DOTS Projector zostawia bardzo słabo widoczny ślad. Znalezienie ducha za pomocą emitera kropek, to zadanie porównywalne z szukaniem Ghost Orb. Jednak korzystanie z kamery nie jest niezbędne (z wyjątkiem Goryo – jego przejście przez światło emitera kropek jest niewidoczne gołym okiem) – jeżeli ktoś ma wprawne oko, w przypadku większości duchów, można używać D.O.T.S Projector bez pomocy kamery.

Mamy nadzieję, że jasno wyjaśniliśmy jak działa D.O.T.S Projector w Phasmophobia. Urządzenie weszło do gry wraz z dużą aktualizacją – Phasmophobia Exposition.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs