GTA Online Który klub nocny jest najlepszy – na co zwracać uwagę?

24 lut, 2023

Który klub nocny jest najlepszy w GTA Online? Kluby nocne należą do jednych z najbardziej złożonych przedsięwzięć biznesowych, jakie przyjdzie nam podjąć w wieloosobowym Grand Theft Auto, toteż wielu graczy ostrożnie podchodzi do ich nabycia.

Zanim odpowiemy sobie na powyższe pytanie, poruszmy kilka podstawowych kwestii. Kluby nocne są drogie, toteż jeżeli nie dysponujesz jeszcze pełnym budżetem, sprawdź nasz poradnik jak zarabiać w GTA Online. Kolejną kwestią jest konieczność posiadania firmy – zanim będziesz mógł funkcjonować jako właściciel klubu nocnego, musisz zarejestrować się jako CEO. Piszemy o tym w poradniku, jak zostać prezesem w GTA Online.

który klub nocny gta online

GTA Online Który klub nocny wybrać?

Gra oferuje nam 9 odrębnych klubów nocnych. Warto na wstępie wspomnieć, że jednocześnie możemy posiadać tylko jeden klub, toteż przed zakupem warto dokładnie rozważyć wybór lokalizacji. Który klub nocny w GTA Online wybrać, opisujemy poniżej.

W grze możemy wybrać spośród 9 dostępnych lokalizacji, przedstawiamy je poniżej od najtańszego do najdroższego:

  • Elysian Island: GTA$1,080,000
  • Vespucci Canals: GTA$1,320,000
  • Cypress Flats: GTA$1,370,000
  • Mission Row: GTA$1,440,000
  • La Mesa: GTA$1,500,000
  • Strawberry: GTA$1,525,000
  • Del Perro: GTA$1,645,00
  • Downtown Vinewood: GTA$1,670,000
  • West Vinewood: GTA$1,700,000

Poszczególne kluby nocne w GTA Online różnią się jedynie ceną i lokalizacją – pod względem wyglądu wewnątrz czy dostępnego wyposażenia, wszystkie są identyczne.

który klub wybrać

Który klub nocny w GTA Online jest najlepszy?

W czasie większości misji sprzedawania towarów z klubu nocnego, będziemy przemieszczać się na północ, toteż kluby nocne najbardziej wysunięte w tym kierunku geograficznym, dadzą nam lekką przewagę i ułatwią niektóre transporty. Kluby nocne w GTA Online, które są najbardziej warte uwagi, to: West Vinewood i Downtown Vinewood. Ich wybór będzie najbardziej optymalny z punktu widzenia transportów towarów, jakie będziemy wykonywać w przyszłości.

Zakup klubu – o czym jeszcze pamiętać?

Zanim sfinalizujemy zakup, warto zwrócić uwagę na kwestie zaopatrzenia lokalu. Większość opcji, jakie możemy dopasować w trakcie zakupu klubu nocnego, jest związana z kwestiami czysto kosmetycznymi i nie ma wpływu na samo funkcjonowanie lokalu. Warto jednak zdecydować się na jak największą ilość pięter magazynowych – pozwoli to gromadzić znacznie więcej towarów i zarabiać jak najwięcej pieniędzy.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o kwestię – który klub nocny w GTA Online jest najlepszy. To jedne z najciekawszych lokali, jakie możemy nabyć w grze, dają okazję do dużych zarobków i oferują wiele interesujących misji.

Sprawdź nasze inne poradniki.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs