Jak zostać prezesem w GTA Online?

7 lut, 2021

Wyjaśniamy, jak zostać prezesem w GTA Online. Gra studia Rockstar oferuje różne sposoby na zarabianie wirtualnej waluty i wspinanie się w górę przestępczej drabiny w Los Santos. Jednym ze sposobów budowania fortuny w grze, jest kupno biura, założenie firmy i rejestracja jako CEO. W poniższym artykule dowiesz się jak zostać prezesem w Grand Theft Auto online.

Rejestracja jako CEO firmy w wieloosobowym Grand Theft Auto otwiera wiele dróg do zarabiania pieniędzy. Posiadając własne wirtualne przedsiębiorstwo, możemy m.in. kupować magazyny i zajmować się handlem zasobami. Jak prezes mamy też możliwość wyposażyć się w specjalne garaże i wejść w biznes handlu pojazdami eksportowymi – który jest jednym z bardziej dochodowych przedsięwzięć. Jednak aby rozpocząć zabawę w przedsiębiorcę, najpierw musisz wiedzieć, jak zostać prezesem w GTA Online.

jak zostać prezesem gta online

GTA Online – Jak zostać prezesem CEO w grze

Cała procedura jest stosunkowo prosta i nie wymaga jakichś szczególnie skomplikowanych działań. Żeby zostać prezesem w GTA Online konieczne jest posiadanie biura, które będzie siedzibą naszej firmy. W tym celu wyciągamy nasz wirtualny telefon komórkowy i udajemy się na stronę internetową Dynasty8. Mamy tam możliwość zapoznania się z bogatą ofertą biur, rozsianych po całym Los Santos. Poszczególne nieruchomości różnią się lokalizacją i ceną – za najtańsze biuro przyjdzie nam zapłacić milion dolarów – toteż jeżeli zastanawiasz się jak zostać prezesem w GTA Online – nie jest to opcja dla bardzo świeżych graczy.

Po kupnie biura automatycznie stajemy się CEO naszej organizacji. Zyskujemy także kilka nowych opcji – jak m.in. możliwość zatrudniania współpracowników czy wzywania specjalnych pojazdów prezesa. Od momentu założenia firmy jesteśmy jej prezesem – może się jednak okazać, że po wyjściu z gry utracimy status CEO. Jeżeli tak się stanie, konieczne będzie jedynie ponowne zarejestrowanie się jako prezes w GTA Online. Możemy to zrobić w menu podręcznym, w podmenu Securo Serv.

Teraz już wiesz, jak zostać prezesem w GTA Online. Warto zakupić własne biuro, bowiem posiadanie firmy otwiera sporą ilość dróg do zarabiania pieniędzy w wieloosobowym Grand Theft Auto. Jeżeli nie stać cię na biuro, lub nie wiesz jak zacząć budować swój majątek od zera, sprawdź nasz poradnik – jak zarabiać w Grand Theft Auto Online.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...