Dlaczego jestem sam w sesji GTA Online?

Rozwiązujemy problem, kiedy gra za każdym razem umieszcza nas w sesji solo
12 kw., 2022

Jeżeli zastanawiasz się – dlaczego jestem sam w sesji GTA Online – poniższy poradnik jest dla Ciebie. Odpowiemy na pytanie, czemu gra wciąż rzuca Cię do solo sesji – oraz podpowiemy co możesz zrobić, by móc grać z innymi graczami.

Z racji charakteru rozgrywki i rodzaju społeczności Grand Theft Auto Online, sesja solo może być prawdziwym błogosławieństwem. Daje okazję do wykonywania różnorakich misji pozwalających zarabiać w GTA Online, bez udziału szkodliwych grieferów, którzy w normalnych warunkach tylko czyhają na graczy przewożących np. cenne ładunki uzbrojenia z bunkra.

dlaczego jestem sam w sesji gta online

Jednakże, jeżeli sytuacja z sesją solo zaczyna się przedłużać i gra raz za razem nie potrafi dobrać nam graczy do rozgrywki, może się to stać irytujące. W końcu mówimy tutaj o GTA Online – może gra ma trochę męczącą społeczność, która lubi przeszkadzać w wykonywaniu misji zarobkowych, ale rozgrywka wieloosobowa jest clue całej gry.

Dlaczego jestem sam w sesji GTA Online – co można zrobić?

Możliwe przyczyny problemu – jestem sam w sesji GTA Online – są dwie. Pierwsza z nich to awarie lub nieprawidłowości w działaniu serwerów Rockstar Games, które łączą graczy ze sobą w systemie p2p. Mogą to być drobne problemy, których nie wykryje down detector. W takiej sytuacji pozostaje nam próbować do skutku, aż gra w końcu umieści nas w sesji razem z innymi graczami.

gta online sesja solo

Druga przyczyna problemu – jestem sam w sesji GTA Online – to problemy z naszym połączeniem internetowym. Jeżeli prędkość naszego internetu będzie zbyt wolna – gra będzie umieszczała nas w sesji solo. W poradniku – Dlaczego GTA Online nie działa – opisujemy minimalne wymagania odnośnie jakości łącza internetowego. Skorzystaj z dostępnych w sieci testerów prędkości i sprawdź, czy spełniają minima do gry w GTA Online.

Mamy nadzieję, że wyczerpująco odpowiedzieliśmy na pytanie – dlaczego jestem sam w sesji GTA Online. Jeżeli wielokrotne próby zmiany sesji nie przynoszą skutku, przyczyną problemów może być słabe połączenie internetowe – upewnijmy się, że spełnia minimalne wymagania Grand Theft Auto Online. Jeżeli prędkość naszego internetu nie odbiega od standardów Rockstar Games – konieczne może się okazać skontaktowanie z oficjalna pomocą techniczną.

Sprawdź nasze inne poradniki oraz jak zarabiać w GTA Online.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...