Znamy datę premiery Hello Neighbour 2

Ruszyła także możliwość składania zamówień przedpremierowych, które dają natychmiastowy dostęp do wersji beta Hello Neighbour 2
6 lip, 2022

tinyBuild Games ogłasza datę premiery gry Hello Neighbour 2. Znamy dokładny dzień wydania produkcji, gracze mogą już także zamawiać preordery, które zawierają ciekawy dodatek.

Od premiery pierwszej części Hello Neighbour minęło już trochę czasu. Co prawda, gra wydana 8 grudnia 2017, czyli prawie 5 lat temu, doczekała się w międzyczasie kilku spin-offów (Hello Engineer, Hello Neighbor: Hide & Seek, Secret Neighbor). Nie były to jednak pełnoprawne kontynuacje.

Kiedy premiera Hello Neighbour 2

Wydawca tinyBuild ogłosił, że Hello Neighbour 2 ujrzy światło dzienne 6 grudnia bieżącego roku. Gra ukarze się na PC, PS4, Xbox One i Xbox Series X|S. Jednakże gracze już teraz mogą składać zamówienia przedpremierowe. Każde takie zamówienie daje natychmiastowy dostęp do wersji beta.

Preordery Hello Neighbour 2 można składać w cenie 142,99 zł (za wersję standardową) i 214,99 zł (za wersję Deluxe). Każde zamówienie przedpremierowe pozwala natychmiast uruchomić grę w wersji beta – która pozwala „potestować” produkt, jednak nie zdradza fabuły, jaka znajdzie się w wersji finalnej.

hello neighbour 2 premiera

Fabuła pierwszej części gry Hello Neighbour, skupiała się wokół mieszkańca małego domu na przedmieściach, który zaczyna podejrzewać, że jego sąsiad skrywa jakieś potworne sekrety. W celu weryfikacji tych przypuszczeń, postanawia zakraść się do piwnicy w domu sąsiada.

Gra skupia się na przekradaniu w domostwie owego tajemniczego sąsiada. Nie jest to proste zadanie, bowiem mamy do czynienia z czujnym przeciwnikiem, który dodatkowo nie cofnie się przed niczym, jeśli zorientuje się, że naruszamy jego prywatną przestrzeń.

Hello Neighbour 1 miało dosyć mieszane oceny. Recenzenci zarzucali grze powtarzalność i kiepskie podejście do ogólnego game designu, co skutkowało mocno frustrującą rozgrywką. Miejmy nadzieję, że twórcy wyciągnęli wnioski po premierze pierwszej części i Hello Neighbour 2 ukaże się bez podobnych bolącze.

Gra Hello Neighbour 2 ma mieć premierę 6 grudnia 2022. Już ruszyła możliwość składania zamówień przedpremierowych. Wersja podstawowa kosztuje 142,99 zł, za wersję Deluxe zapłacimy 214,99 zł. Tytuł ukaże się na PC, PS4, Xbox One i Xbox Series X|S.

Michał Krajka

Michał Krajka

Nałogowy gracz. Miłośnik japońskich horrorów, Grand Theft Auto Vice City i PlayStation 2. Założyciel GameSouls.pl.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs