Zmiana wyglądu Stardew Valley – jak zmienić wygląd postaci?

10 paź, 2021

Zmiana wyglądu w Stardew Valley, to bardzo użyteczna opcja. Mamy tu do czynienia z długą grą, toteż granie jedną postacią może stać się później nużące. Poniżej opisujemy, jak zmienić wygląd w Stardew Valley.

Rozpoczynając rozgrywkę mamy możliwość wykreowania postaci, która pod względem wizualnym jest skrojona idealnie do naszych preferencji. Ilość dostępnych opcji modyfikacji naszego bohatera w Stardew Valley powoduje, że możemy stworzyć postać niemal całkowicie unikalną. Dodaje to dodatkowego smaczku zwłaszcza podczas gry w trybie kooperacyjnym, z innymi graczami. Możliwość ustawienia wyjątkowego wyglądu postaci w Stardew Valley ma znaczny wpływ na immersję. Dodatkowym atutem jest fakt, że w późniejszym etapie gry także możliwa jest zmiana wyglądu w Stardew Valley.

Stardew Walley – zmiana wyglądu

Żeby zmienić wygląd postaci w Stardew Valley, konieczne będzie bliższe poznanie się z Czarodziejem i zaskarbienie sobie jego przyjaźni. Żeby spotkać ową osobę po raz pierwszy, konieczne będzie znalezienie złotego zwoju w Community Center Pelican Town – znajduje się on w jednym z pomieszczeń. Po znalezieniu zwoju otrzymamy list od Czarodzieja i będziemy mogli się do niego wybrać.

zmiana wyglądu stardew valley jak zmienić wygląd postaci

Zmiana wyglądu postaci w Stardew Valley, będzie możliwa po uzyskaniu czwartego poziomu przyjaźni z Czarodziejem. Jeżeli nie wiesz, jak się z nim zaprzyjaźnić, sprawdź nasz inny poradnik. Gdy osiągniemy odpowiedni stopień zaprzyjaźnienia z Czarodziejem, uzyskamy dostęp do jego piwnicy. To w niej znajduje się coś, co umożliwi nam zmianę wyglądu postaci w Stardew Valley. Owa zmiana nie jest jednak darmowa – każdorazowo będzie nas kosztować 500 sztuk złota.

Jak zmienić wygląd w Stardew Valley? W piwnicy Czarodzieja znajduje się Shrine of Illusions. Ołtarz Iluzji umożliwia dowolną zmianę wyglądu postaci w Stardew Valley. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń i możemy dowolnie, oraz dowolną ilość razy zmieniać nasz wygląd. To bardzo przydatna opcja, bowiem granie tą samą postacią przez zbyt długi czas, może stać się nużące i negatywnie wpłynie na immersję – która jest bardzo ważnym składnikiem gry.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...