Zjawa DBD – Rin Yamaoka (The Spirit)

25 lis, 2022

Dead By Daylight może się pochwalić bogatym wachlarzem zabójców, zróżnicowanych pod względem oferowanego uzbrojenia oraz stopniem umiejętności wymaganych do sprawnej ich obsługi. Zjawa w DBD (The Spirit) należy do tej grupy zabójców, która jest nieco trudniejsza do opanowania.

Zjawa w Dead By Daylight to jeden z najbardziej niebezpiecznych zabójców w grze. The Spirit może siać prawdziwe spustoszenie w szeregach ocalałych, jeśli w pełni wykorzysta potencjał swoich umiejętności. Mocniejsze strony Zjawy w DBD, to szybka prędkość poruszania się, która pościgi za Ocalałymi czyni nieco łatwiejszymi. Przydatna jest także możliwość czasowego przenoszenia się do świata duchów, co pozwala sprawne i niezauważone przemieszczanie się po mapie.

spirit dead by daylight

Zjawa w Dead By Daylight – Perki

Zjawa trafiła do DBD wraz z aktualizacją CHAPTER IX: Shattered Bloodlines. Jak reszta zabójców, posiada 3 unikalne perki. Są to:

  • Duchowa furia: Po zniszczeniu 4/3/2 palet, kolejna paleta zostanie zniszczona automatycznie, nadal jednak nasza Zjawa będzie cierpieć na chwilowy efekt ogłuszenia.
  • Klątwa Nawiedzona Ziemia: Na mapie pojawiają się dwa totemy pułapki, gdy któryś z Ocalałych zniszczy jeden z owych totemów, wszyscy Ocalali doświadczą efektu Narażenia, który trwa przez 40/50/60 sekund.
  • Uraza: Jeden Ocalały staje się naszą obsesją. Z każdym naprawionym generatorem – nasza aura zostaje ujawniona dla Ocalałych przez 5/4/3 sekundy i dostrzegamy aury wszystkich Ocalałych przez 3 sekundy. Gdy zostaną naprawione wszystkie generatory, Obsesja przeradza się w efekt narażenia i nasza Zjawa ma możliwość zabicia danego ocalałego.

The Spirit DBD – jaka moc specjalna?

Poza unikalnymi perkami, jak każdy Zabójca w DBD, Zjawa (The Spirit) posiada charakterystyczną broń główną (Postrzępiona Katana) i moc specjalną. Moc Zjawy – czyli Opętanie Yamaoki, pozwala chwilowo zwiększyć prędkość poruszania się. The Spirit przechodzi do metafizycznej warstwy świata, zamiast jej ciała widoczna jest jedynie iluzja, sam zabójca także nie jest w stanie widzieć Ocalałych – widoczne jednak pozostają plamy krwi i ślady sprintu. Chwilę po wyjściu ze świata duchów, Spirit wciąż dysponuje zwiększoną prędkością poruszania się.

Zjawa w Dead By Daylight to bardzo mocny zabójca, jednak do poprawnego opanowania jego wachlarza umiejętności i perków, trzeba poświęcić chwilę. Sprawdź inne poradniki od GameSouls.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs