Ukryty pistolet Plan B – gdzie leży Dex DeShawn

11 wrz, 2022

Dexter DeShawn w Cyberpunk 2077 to jeden z najlepszych fixerów w Night City. Dex odpowiał za organizację skoku w Konpeki Plaza – tego, który skończył się w tak paskudnych okolicznościach. Niewiele lepszy był koniec samego Dexa (któremu Plan B nie pomógł) – postrzelony w głowę przez Takemurę, fixer został porzucony na wysypisku śmieci Night City.

Dex to niezwykle barwna postać, a ktoś taki nie może się obejść bez wyjątkowej broni. Plan B – to unikalny pistolet Dextera DeShawn, który możemy zdobyć w Cyberpunk 2077. W poniższym poradniku odpowiemy na pytanie jak znaleźć pistolet Dexa, oraz co czyni go tak wyjątkowym. Nie jest to jakiś wielki sekret Cyberpunk 2077, jednak bez odpowiedniego uderzenia w explor, można go łatwo przeoczyć w ferworze wykonywania misji fabularnych – głównych i pobocznych. Zatem, gdzie znajduje się Plan B cyberpunk– ikoniczny pistolet należący do Dextera DeShawn?

dexter de shawn cyberpunk 2077

Plan B – gdzie jest Dexter?

Jak niektórzy mogą się domyślać, należy udać się w stronę wysypiska śmieci Night City. Sam się nie spodziewałem, że twórcy z CD Projekt ukryli przed nami taką „znajdźkę” i natrafiłem na nią podczas wolnej eksploracji okolic Night City. Dojeżdżając na sam koniec wysypiska śmieci, możemy zacząć dostrzegać, że okolica wydaje się znajoma – najdalszy punk śmietniska okazuje się być miejscem, w którym Takemura zastrzelił Dextera DeShawn, a następnie odjechał wraz z V, zostawiając ciało fixera na wysypisku.

plan b cyberpunk lokalizacja

Pozostawiony sam sobie, Dexter DeShawn wciąż leży na wysypisku śmieci – martwy. Po przeszukaniu ciała zobaczymy, że fixer wciąż ma przy sobie swój unikalny pistolet, pozłacany Plan B. Broń zadaje 154 obr/sek. Przy jednym strzale zadającym od 46 do 54 obrażeń. Statystyki nie są zbyt zachwycające, co zatem czyni z broni Dextera tak bardzo unikalny pistolet? Fakt, że nie potrzebujemy do niego amunicji. Plan B strzela… pieniędzmi. Więc jeśli kiedyś znajdziemy się pod ciężkim ostrzałem i skończy nam się amunicja, możemy skorzystać z planu B i utorować sobie drogę ucieczki.

Pistolet Plan B i leżące na wysypisku zwłoki Dextera DeShawn, nie są może jakimś wielkim sekretem, jednak to interesująca ciekawostka, którą ukryli przed nami twórcy z CD Projekt. Cyberpunk 2077 skrywa jeszcze więcej easter eggów i sekretów.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs