Ukryty pistolet Plan B – gdzie leży Dex DeShawn

21 sty, 2021

Dexter DeShawn w Cyberpunk 2077 to jeden z najlepszych fixerów w Night City. Dex odpowiał za organizację skoku w Konpeki Plaza – tego, który skończył się w tak paskudnych okolicznościach. Niewiele lepszy był koniec samego Dexa (któremu Plan B nie pomógł) – postrzelony w głowę przez Takemurę, fixer został porzucony na wysypisku śmieci Night City.

Dex to niezwykle barwna postać, a ktoś taki nie może się obejść bez wyjątkowej broni. Plan B – to unikalny pistolet Dextera DeShawn, który możemy zdobyć w Cyberpunk 2077. W poniższym poradniku odpowiemy na pytanie jak znaleźć pistolet Dexa, oraz co czyni go tak wyjątkowym. Nie jest to jakiś wielki sekret Cyberpunk 2077, jednak bez odpowiedniego uderzenia w explor, można go łatwo przeoczyć w ferworze wykonywania misji fabularnych – głównych i pobocznych. Zatem, gdzie znajduje się Plan B cyberpunk– ikoniczny pistolet należący do Dextera DeShawn?

dexter de shawn cyberpunk 2077

Plan B – gdzie jest Dexter?

Jak niektórzy mogą się domyślać, należy udać się w stronę wysypiska śmieci Night City. Sam się nie spodziewałem, że twórcy z CD Projekt ukryli przed nami taką „znajdźkę” i natrafiłem na nią podczas wolnej eksploracji okolic Night City. Dojeżdżając na sam koniec wysypiska śmieci, możemy zacząć dostrzegać, że okolica wydaje się znajoma – najdalszy punk śmietniska okazuje się być miejscem, w którym Takemura zastrzelił Dextera DeShawn, a następnie odjechał wraz z V, zostawiając ciało fixera na wysypisku.

plan b cyberpunk lokalizacja

Pozostawiony sam sobie, Dexter DeShawn wciąż leży na wysypisku śmieci – martwy. Po przeszukaniu ciała zobaczymy, że fixer wciąż ma przy sobie swój unikalny pistolet, pozłacany Plan B. Broń zadaje 154 obr/sek. Przy jednym strzale zadającym od 46 do 54 obrażeń. Statystyki nie są zbyt zachwycające, co zatem czyni z broni Dextera tak bardzo unikalny pistolet? Fakt, że nie potrzebujemy do niego amunicji. Plan B strzela… pieniędzmi. Więc jeśli kiedyś znajdziemy się pod ciężkim ostrzałem i skończy nam się amunicja, możemy skorzystać z planu B i utorować sobie drogę ucieczki.

Pistolet Plan B i leżące na wysypisku zwłoki Dextera DeShawn, nie są może jakimś wielkim sekretem, jednak to interesująca ciekawostka, którą ukryli przed nami twórcy z CD Projekt. Cyberpunk 2077 skrywa jeszcze więcej easter eggów i sekretów.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...