Recenzja gry The Surge 2

7 sty, 2022

Katastrofa to dopiero początek podróży w The Surge 2. Niestety samoloty czasem spadają.

Takie nieszczęście spotkało bohatera The Surge 2,który w drodze do miasta, po upadku, zawitał do więzienia na przedmieściach miasta Jerycho. W kilka tygodni po katastrofie budzi się w więziennym szpitalu, w mieście pełnym zbuntowanych maszyn. Pozostawionym na pastwę przez wojsko, które w czasie stanu wojennego ma wiele innych zadań do wykonania. Samotnie musi utorować sobie drogę, by wydostać się ze strefy zagrożenia.

the surge 2 recenzja

Ze wsparciem

Wyposażony w egzoszkielet i z pomocą bojowego drona jest w stanie stawić czoła każdemu. Mimo to walka jest wymagająca, a przeciwnicy coraz silniejsi. Dlatego też musi skutecznie zbierać materiał, implanty i surowce, by móc ciągle ulepszać swoje umiejętności i arsenał.

Dron przydaje się bardzo. Nieraz może uratować życie sprawnemu operatorowi. Zmienić losy starcia na korzyść głównego bohatera. Mimo to nie jest jedyną bronią. Umiejętności walki bronią białą są tu niezbędne do przetrwania. Ulepszenia i coraz lepsze uzbrojenie pomagają przedostać się dalej. Dalej do bezpiecznego schronienia. Tylko, jak daleko jeszcze, ile walk trzeba będzie stoczyć, ilu bossów pokonać?

recenzja gry the surge 2

The Surge 2 – Nie dla młodego gracza

Dopracowana mechanika i efekty walki pozwalają nie tylko na parowanie ciosów i wyprowadzanie kontrataków, ale także na dokonywanie uników, odcinanie kończyn oponentom, ogłuszanie ich i dokonywanie egzekucji po wielokrotnych atakach w ich słaby punkt. Efektownych egzekucji.

Tak The Surge 2 podobnie, jak poprzednik i jego wiele dodatków to drastyczna, dramatyczna i pełna krwi opowieść. Nie polecana dla młodych graczy, tylko dla wytrawnych poszukiwaczy wyzwania. Wyzwania na wzór Dark Souls, tylko w innym świecie w innym otoczeniu.

the surge 2

Recenzja The Surge 2 – Podsumowanie

Z kamerą umieszczoną w perspektywie trzecioosobowej, grafiką trójwymiarową, ciekawymi lokacjami, bardziej urozmaiconymi i szczegółowymi, z ciekawą nowoczesną i dramatyczną ścieżką dźwiękową. The Surge 2 z pewnością spełni oczekiwania tych, którym znudziły się łatwe i zbyt łatwe do przejścia produkcje, którzy lubią walkę bronią białą i nie boją się widoku krwi.

Sprawdź nasze inne recenzje i poradniki do gier.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...