Stardew Valley – Gdzie kupić zwierzęta

11 paź, 2021

Stardew Valley to spokojny symulator farmy. Jak każda farma, także i nasza w grze, nie może się obejść bez odpowiednio bogatej zagrody dla zwierząt. Dlatego w poniższym poradniku wyjaśniamy, gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley.

Stardew Valley zawiera multum sposobów na rozbudowanie naszej farmy. Poczynając od rolnictwa – w grze możemy zajmować się uprawą różnych gatunków roślin, których plony możemy następnie sprzedać. Jednakże rośliny uprawne to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy i rozwój farmy. Zwierzęta w Stardew Valley to obowiązek, dla każdego kto chce w pełnym wymiarze skorzystać z możliwości, jakie oferuje gra. Jednakże tutaj sprawa nie jest aż tak prosta, dlatego przygotowaliśmy poradnik, gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley.

stardew valley gdzie kupić zwierzęta

Gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley

W grze występują dwa rodzaje zwierząt, które dzielą się ze względu na infrastrukturę, jaka jest potrzebna do ich hodowli. Pierwszy rodzaj, to zwierzęta, które będziemy hodować w kurniku. Żeby zdobyć kurnik, musimy udać się do Robin w Carpenter’s Shop. W zamian za 4000 sztuk złota, 300 kawałków drewna i 100 kawałków kamienia, wykona dla nas kurnik. Lecz to nie koniec, gdyż musimy jeszcze wiedzieć, gdzie kupić zwierzęta. Zwierzęta w Stardew Valley możemy kupić od Marnie. Jej farma znajduje się na południe, niemal bezpośrednio przy naszej.

gdzie kupić zwierzęta stardew valle

Drugi rodzaj zwierząt w Stardew Valley to te, do hodowli których potrzebna jest stodoła. By posiadać własną stodołę na naszej farmie, ponownie musimy udać się do Robin w Carpenter’s Shop. Koszt stodoły, to 6000 sztuk złota, 350 drewna i 150 kamienia. Gdy już będziemy posiadać farmę, kolejny raz udajemy się do Marnie, celem zakupu zwierząt.

Stardew Valley to bardzo rozbudowany symulator farmy, toteż gra bez zajmowania się hodowlą zwierząt sprawi, że nie doświadczymy wszystkich aspektów tej świetnej produkcji. Wiedza, gdzie kupić zwierzęta w Stardew Valley, nie dla każdego jest tak oczywista, dlatego zdecydowaliśmy się przygotować ten poradnik do gry. Stardew Valley zawiera dużo więcej zadań do wykonania i sposobów na rozwój farmy – sprawdź nasze inne poradniki.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...