Jak zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077?

29 lis, 2022

Johnny Silverhand to rasowy rockman i rewolucjonista, a ktoś taki nie może się obejść bez specjalnego środka transportu. Dzięki współpracy, jaką CD Projekt nawiązał z firmą Porsche, w grze Cyberpunk 2077 możemy zasiąść za kierownicą kultowego modelu 911 Turbo, niczym wprost wyjętego z końca lat 80. Poniżej znajdziesz poradnik jak zdobyć Porsche 911 w Cyberpunk 2077.

cyberpunk porsche jak zdobyć

Żeby móc odpowiedzieć na pytanie, jak zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077, musimy przenieść się do II aktu fabuły gry – do momentu, w którym zyskamy dostęp do zadania pobocznego „Gdzie jest Johnny”. W kluczowym momencie misji, konieczny będzie wybór odpowiedniej opcji dialogowej, żeby gra odkryła przed nami lokację, gdzie znajduje się kultowe Porsche 911. Poniżej znajdziesz instrukcję wykonania zadania pobocznego „Gdzie jest Johnny”, w taki sposób aby zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077. Odpowiedni sposób postępowania podczas zadania zapewnia nam „legalny” dostęp do samochodu Silverhanda. Jednak finalnie – bez względu na to, jak potoczą się wydarzenia pod koniec misji – i tak możemy uzyskać dostęp do Cyberpunk Porsche.

Cyberpunk Porsche jak zdobyć – 911 Turbo Johnny’ego Silverhanda

W zadaniu pobocznym „Gdzie jest Johnny” przyjdzie nam poszukać informacji na temat Adama Smashera. Wszystkie tropy prowadzą do niejakiego Graysona. W końcowym etapie zadania, razem z Rogue, udajemy się do portu, celem odwiedzenia statku, na którym znajduje się owy jegomość. Po dotarciu do antagonisty rozpoczyna się strzelanina – gdy wyeliminujemy wszystkich członków Arasaki rozpocznie się rozmowa z Graysonem – tutaj pojawia się okazja na uzyskanie dostępu do samochodu. Pod koniec rozmowy staniemy przed moralnym wyborem – zabić lub oszczędzić Graysona. W zamian za darowania życia, ten oferuje nam tajemniczą kartę dostępu.

jak zdobyć posche cyberpunk 2077

Od tego momentu gra będzie nas przeprowadzać przez poszczególne etapy, aż do zdobycia samochodu. Gdy uzyskamy kartę dostępu, konieczne będzie opuszczenie kontenera z Porsche 911. W tym celu, po drabinie, udajemy się do panelu sterującego. Wciskamy przycisk – co powoduje opuszczenie kontenera z samochodem. Teraz pozostaje tylko zejść na dół, otworzyć go i zdjąć płachtę skrywającą cyberpunk Porsche 911 Turbo, a Johnny Silverhand uraczy nas krótkim wspomnieniem ukochanego auta. Po wejściu do samochodu, Porsche 911 zostaje na stałe dodane do listy naszch pojazdów osobistych – od tego momentu możemy je dowolnie przywoływać. Właśnie dowiedziałeś się jak zdobyć Porsche 911 w Cyberpunk 2077.

Zabić Graysona i zdobyć Porsche 911 Turbo? Jest na to sposób!

Jednak to nie jedyny sposób na to, jak zdobyć samochód Johnny’ego Silverhanda. Grayson to mało sympatyczna postać, która aż się prosi o potraktowanie w nieco bardziej „radykalny” sposób. Mamy dobrą wiadomość. Jeżeli nie chcesz darować życia najemnikowi Arasaki – wciąż możesz zdobyć Porsche Johnny’ego Silverhanda. Po zabiciu Graysona, ten i tak upuści kartę dostępu do kontenera. Co prawda, gra nie poprowadzi nas już do panelu sterującego i nie wskaże lokacji, w której znajduje się samochód Johnny’ego Silverhanda, jednak poszczególne mechanizmy wciąż działają i dalej możemy zdobyć Porsche w Cyberpunk. Wystarczy – tak jak wcześniej – opuścić kontener i go otworzyć.

cyberpunk porsche jak zdobyć

Porsche 911 to jedyny licencjonowany – i co za tym idzie – najciekawszy samochód w grze. Wiele złego można powiedzieć o CD Projekt i Cyberpunku 2077 – ale Porsche 911 Turbo Johnny’ego Silverhanda naprawdę się udało. Samochód prezentuje się fenomenalnie. To rasowe Porsche wyjęte z końca lat 80. – z minimalną domieszką cyberpunkowych modyfikacji. Cyberpunk Porsche 911 świetnie się prowadzi i może pochwalić się przyzwoitym przyśpieszeniem. Gwarantujemy – jeżeli już wiesz jak zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077 – do końca gry nie będziesz chciał jeździć niczym innym.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs