Jak zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077?

4 sty, 2021

Johnny Silverhand to rasowy rockman i rewolucjonista, a ktoś taki nie może się obejść bez specjalnego środka transportu. Dzięki współpracy, jaką CD Projekt nawiązał z firmą Porsche, w grze Cyberpunk 2077 możemy zasiąść za kierownicą kultowego modelu 911 Turbo, niczym wprost wyjętego z końca lat 80. Poniżej znajdziesz poradnik jak zdobyć Porsche 911 w Cyberpunk 2077.

cyberpunk porsche jak zdobyć

Żeby móc odpowiedzieć na pytanie, jak zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077, musimy przenieść się do II aktu fabuły gry – do momentu, w którym zyskamy dostęp do zadania pobocznego „Gdzie jest Johnny”. W kluczowym momencie misji, konieczny będzie wybór odpowiedniej opcji dialogowej, żeby gra odkryła przed nami lokację, gdzie znajduje się kultowe Porsche 911. Poniżej znajdziesz instrukcję wykonania zadania pobocznego „Gdzie jest Johnny”, w taki sposób aby zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077. Odpowiedni sposób postępowania podczas zadania zapewnia nam „legalny” dostęp do samochodu Silverhanda. Jednak finalnie – bez względu na to, jak potoczą się wydarzenia pod koniec misji – i tak możemy uzyskać dostęp do Cyberpunk Porsche.

Cyberpunk Porsche jak zdobyć – 911 Turbo Johnny’ego Silverhanda

W zadaniu pobocznym „Gdzie jest Johnny” przyjdzie nam poszukać informacji na temat Adama Smashera. Wszystkie tropy prowadzą do niejakiego Graysona. W końcowym etapie zadania, razem z Rogue, udajemy się do portu, celem odwiedzenia statku, na którym znajduje się owy jegomość. Po dotarciu do antagonisty rozpoczyna się strzelanina – gdy wyeliminujemy wszystkich członków Arasaki rozpocznie się rozmowa z Graysonem – tutaj pojawia się okazja na uzyskanie dostępu do samochodu. Pod koniec rozmowy staniemy przed moralnym wyborem – zabić lub oszczędzić Graysona. W zamian za darowania życia, ten oferuje nam tajemniczą kartę dostępu.

jak zdobyć posche cyberpunk 2077

Od tego momentu gra będzie nas przeprowadzać przez poszczególne etapy, aż do zdobycia samochodu. Gdy uzyskamy kartę dostępu, konieczne będzie opuszczenie kontenera z Porsche 911. W tym celu, po drabinie, udajemy się do panelu sterującego. Wciskamy przycisk – co powoduje opuszczenie kontenera z samochodem. Teraz pozostaje tylko zejść na dół, otworzyć go i zdjąć płachtę skrywającą cyberpunk Porsche 911 Turbo, a Johnny Silverhand uraczy nas krótkim wspomnieniem ukochanego auta. Po wejściu do samochodu, Porsche 911 zostaje na stałe dodane do listy naszch pojazdów osobistych – od tego momentu możemy je dowolnie przywoływać. Właśnie dowiedziałeś się jak zdobyć Porsche 911 w Cyberpunk 2077.

Zabić Graysona i zdobyć Porsche 911 Turbo? Jest na to sposób!

Jednak to nie jedyny sposób na to, jak zdobyć samochód Johnny’ego Silverhanda. Grayson to mało sympatyczna postać, która aż się prosi o potraktowanie w nieco bardziej „radykalny” sposób. Mamy dobrą wiadomość. Jeżeli nie chcesz darować życia najemnikowi Arasaki – wciąż możesz zdobyć Porsche Johnny’ego Silverhanda. Po zabiciu Graysona, ten i tak upuści kartę dostępu do kontenera. Co prawda, gra nie poprowadzi nas już do panelu sterującego i nie wskaże lokacji, w której znajduje się samochód Johnny’ego Silverhanda, jednak poszczególne mechanizmy wciąż działają i dalej możemy zdobyć Porsche w Cyberpunk. Wystarczy – tak jak wcześniej – opuścić kontener i go otworzyć.

cyberpunk porsche jak zdobyć

Porsche 911 to jedyny licencjonowany – i co za tym idzie – najciekawszy samochód w grze. Wiele złego można powiedzieć o CD Projekt i Cyberpunku 2077 – ale Porsche 911 Turbo Johnny’ego Silverhanda naprawdę się udało. Samochód prezentuje się fenomenalnie. To rasowe Porsche wyjęte z końca lat 80. – z minimalną domieszką cyberpunkowych modyfikacji. Cyberpunk Porsche 911 świetnie się prowadzi i może pochwalić się przyzwoitym przyśpieszeniem. Gwarantujemy – jeżeli już wiesz jak zdobyć Porsche w Cyberpunk 2077 – do końca gry nie będziesz chciał jeździć niczym innym.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...