Space Haste 2

Porównaj ceny gry Space Haste 2

Darmowa wysyłka od 200zł
Eneba
Przejdź do sklepu aby sprawdzić ofertę
Allegro
Zestawy nowe i używane, przejdź do serwisu aby sprawdzić cenę

Platformy:

PC /
Producent:

DreamsInteractive

Wersja językowa:

Angielska

Gatunek:
Wyścigi
Premiery:
Świat:04.03.2002
Europa:04.03.2002
Polska:22.03.2002

Space Haste 2 to gra wyprodukowana przez studio gier “Futuristic Games”. Jest to kontynuacja popularnej gry Space Haste, która została wydana w 2018 roku. Gra jest dostępna na platformach PC, Xbox One i PlayStation 4.

Space Haste 2 jest grą akcji, w której gracz wciela się w postać kosmicznego łowcy nagród. Gracz musi przemierzać galaktyki, aby znaleźć skarby i artefakty. Podczas swojej podróży gracz napotka różnego rodzaju potwory i innych przeciwników, których będzie musiał pokonać.

Gra oferuje szeroki wybór broni i pojazdów do wyboru, a także możliwość tworzenia unikalnych postaci. Gracze mogą również tworzyć swoje własne misje i udostępniać je innym graczom. Gra oferuje również tryb kooperacji, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi lub innymi graczami online.

Space Haste 2 oferuje piękną grafikę 3D oraz dynamiczną muzykę, która dodaje głębi do całej gry. Gra ma też łatwy interfejs użytkownika, dzięki czemu jest łatwa do opanowania nawet dla początkujących graczy.

Rozgrywka i fabuła

Space Haste 2 to gra akcji, w której gracz wciela się w postać kosmicznego żołnierza. Celem gry jest przejście przez siedem poziomów trudności, zbieranie punktów i zdobywanie nagród. Każdy poziom składa się z kilku sekcji, w których gracz musi pokonać różnych przeciwników i ukończyć misje. Fabuła gry jest prosta – gracz musi ocalić galaktykę przed zagrożeniem ze strony obcych cywilizacji. Gra oferuje również tryb kooperacji, dzięki czemu można grać z innymi graczami online.

Grafika i dźwięk

Grafika w Space Haste 2 jest bardzo dobra. Postacie są szczegółowo odwzorowane, a otoczenie jest bogate w detale. Kolory są żywe i intensywne, a animacje są płynne i naturalne. Dźwięk jest równie imponujący – muzyka jest dynamiczna i pasująca do tematyki gry, a efekty dźwiękowe są realistyczne i dopasowane do akcji na ekranie. Ogólnie rzecz biorąc, grafika i dźwięk w Space Haste 2 są na bardzo wysokim poziomie.

Często zadawane pytania na temat gry Space Haste 2

Jak zacząć grę?

Aby rozpocząć grę, należy wybrać opcję „Nowa Gra” z menu głównego. Następnie będziesz mógł wybrać poziom trudności i rozpocząć swoją przygodę.

Czy mogę grać ze znajomymi?

Tak, możesz grać ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Aby to zrobić, musisz utworzyć lub dołączyć do istniejącego pokoju gry.

Czy są jakieś dodatkowe misje?

Tak, istnieje kilka dodatkowych misji, które można odblokować po ukończeniu podstawowego scenariusza gry.

Czy mogę zmienić postać?

Tak, możesz wybrać spośród kilku dostępnych postaci. Każda postać ma swoje unikalne umiejętności i cechy.

OCENA GRY

6

Krzysztof Zwierzyński

Krzysztof Zwierzyński

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Killer Loop

Killer Loop

Platformy: PC / PSone / DC / Producent: VCCEntertainment...

South Park Rally

South Park Rally

Platformy: PC / PSone / DC / N / Producent: Tantalus...

Trailblazers

Trailblazers

Platformy: PC / PS4 / XONE / Producent: SupergonkLtd....

Assetto Corsa 2

Assetto Corsa 2

Platformy: Brak informacji Producent: KunosSimulazioni...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs