Recencja gry Loop Hero

19 mar, 2021

Gdy zły Licz w Loop Hero powoduje zapętlenie się naszych przygód, wprowadza element chaosu do naszego świata i nic nie jest w stanie go powstrzymać przed dokonaniem jeszcze większych zniszczeń, pojawia się bohater, który stanie przeciw niemu.

Bohater rodem z fantastycznych krain pełnych przygód i przeciwników. Taki, który co rusz odkrywa nowe skarby i zdobywa lepsze wyposażenie. Ten, który nie boi się niczego i jest w stanie samodzielnie przeciwstawić się złu, które dociera do jego świata w generowany sposób.

Loop Hero to bogactwo przygód

Loop Hero prowadzi nas wielką przygodą, gdzie wciąż i wciąż walczymy z nowymi i coraz lepszymi przeciwnikami. Zdobywamy zbroje, lepszą broń i rozwijamy się, by z każdym kolejnym przejściem naszej zapętlonej ścieżki znów odkrywać nowych i nowych nieprzyjaciół. Znów zdobywać coraz więcej łupów i regenerować siły na dalszą część wyprawy.

recenzja loop hero


Tutaj z kolejnymi etapami gry w Loop Hero zdobywamy karty, dzięki którym sami decydujemy o rozmieszczeniu na mapie przeciwników, skarbów i zapasów. Ze zdobytych w wyprawach materiałów jesteśmy w stanie budować. Dopracowany system gry pozwala nam na wcielenie się w jedną z kilku postaci różnych ras, z których każda wyróżnia się innymi ułomnościami i umiejętnościami.

Tutaj nasze kroki prowadzone są przecież wciąż i wciąż tą samą ścieżką, ale stale nieco inną, nieco bardziej dramatyczną, groźną i dająca więcej i więcej skarbów i zapasów. Dzięki zastosowaniu generowanych losowo poziomów żadna z naszych kolejnych wypraw nigdy nie będzie taka sama. Tylko od naszego dobrego planowania i poznania mechanik gry będzie zależało, czy nasza ekspedycja po zapętlonej ścieżce będzie udana, czy też nie.

loop hero

Gra Loop Hero została osadzona w mocnych fantastycznych realiach, przedstawiona w piksel-artowej stylistyce i przedstawiona w dwuwymiarowym uniwersum. Z czystym sumieniem polecamy Loop Hero. Gra zapewni wam wiele godzin pasjonującej rozgrywki, które będzie śnić się po nocach. Niewiele tytułów potrafi przykuć graczy do monitora na tak długo.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...