Psychic Detective

Porównaj ceny gry Psychic Detective

Darmowa wysyłka od 200zł
Eneba
Przejdź do sklepu aby sprawdzić ofertę
Allegro
Zestawy nowe i używane, przejdź do serwisu aby sprawdzić cenę

Platformy:

PC / PSone / DO /
Producent:

ColossalPictures

Wersja językowa:

Angielska

Gatunek:
Przygodowa, Inna
Premiery:
Świat:1995
Europa:1995

Psychic Detective to gra przygodowa, w której gracz wciela się w postać detektywa zdolnego do używania mocy psychicznych. Gra została wydana w 1995 roku i od tego czasu cieszy się dużym uznaniem. Przez lata Psychic Detective stał się jedną z najbardziej popularnych gier przygodowych na rynku.

Gra polega na śledzeniu tropów i rozwiązywaniu zagadek, aby odkryć prawdę o tajemniczych sprawach. Gracz musi wykorzystać swoje umiejętności detektywistyczne oraz moc psychiczną, aby odkryć prawdziwe motywy i winowajców. W trakcie gry gracz będzie musiał spotkać się z różnymi postaciami, które mogą być albo przyjacielskie, albo wręcz przeciwnie. Gracz będzie musiał również poradzić sobie z licznymi pułapkami i niebezpieczeństwami.

Grafika jest prosta, ale bardzo szczegółowa i realistyczna. Muzyka jest również doskonała i idealnie dopasowana do atmosfery gry. Interfejs jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, co pozwala graczom skupić się na rozgrywce bez martwienia się o sterowanie.

Psychic Detective to doskonała gra przygodowa dla fanów gatunku. Jest pełen intrygujących zagadek, ciekawych postaci i niesamowitych mocy psychicznych. Czy gracze będą w stanie odkryć prawdziwe motywy i winowajców? Przekonajmy się!

Rozgrywka i fabuła

Psychic Detective to gra przygodowa, w której gracz wciela się w postać detektywa zdolnego do posługiwania się mocami parapsychologicznymi. Gracz musi rozwiązać zagadkę serii morderstw, korzystając z dostępnych narzędzi, takich jak telepatia, jasnowidzenie i hipnoza. Gra oferuje różnorodne środowiska do eksploracji, od ulic miasta po starożytne ruiny. Gracz musi gromadzić dowody i śledzić tropy, aby odkryć prawdę o sprawcy. Rozgrywka jest dynamiczna i pełna niespodzianek, a gracze będą zmuszeni do myślenia strategicznie i szybkiego reagowania na sytuacje.

Grafika i dźwięk

Grafika w Psychic Detective jest piękna i szczegółowa. Każde środowisko ma swoje unikalne cechy, a postacie są wyraźnie animowane. Dźwięk jest równie imponujący – muzyka tworzy atmosferę tajemniczości i napięcia, a efekty dźwiękowe są realistyczne i dopracowane. Dodatkowo gracze mogą cieszyć się licznymi dialogami między postaciami oraz interesującymi narracjami.

Często zadawane pytanie na temat gry Psychic Detective

Jak grać w Psychic Detective?

Aby zacząć grę, należy najpierw pobrać ją na swoje urządzenie. Następnie możesz przejść do ekranu głównego i wybrać opcję „Nowa Gra”. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł wybrać poziom trudności i rozpocząć grę.

Czy istnieje tryb multiplayer?

Niestety, Psychic Detective nie ma trybu multiplayer.

Czy są jakieś dodatkowe funkcje?

Tak, Psychic Detective ma kilka dodatkowych funkcji, takich jak statystyki postaci, kolekcjonowanie przedmiotów i odblokowywanie nowych lokacji.

OCENA GRY

4.7

Krzysztof Zwierzyński

Krzysztof Zwierzyński

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Punch Line

Punch Line

Platformy: PC / PS4 / PSVita / Producent: 5pb. Wersja...

Last Light

Last Light

Platformy: NS / PC / Producent: TeamCornField Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs