Premiera nowej marki gamingowej SureFire

30 stycznia, 2021

surefire premiera

Na rynek wchodzi nowa marka gamingowa. SureFire to ekscytująca nowa marka należąca do koncernu Verbatim GmbH, zaprojektowana specjalnie dla entuzjastów gier na PC i konsole*. Pierwsze produkty sygnowane nowym znakiem to gamingowy dysk HDD SureFire GX3 oraz gamingowy dysk SSD SureFire GX3. W ramach serii jeszcze w tym roku producent planuje premierę ponad 20 innych produktów dla graczy.

“Teraz, gdy wielu ludzi pozostaje w domach, w ciągu ostatnich miesięcy gry komputerowe jeszcze bardziej zyskały na popularności. Dziś granie ma tę zaletę, że możemy ten czas spędzać ze znajomymi, grając z nimi w sieci.” stwierdził Clive Alberts, prezes Verbatim GmbH.


“SureFire to seria opracowana specjalnie dla gamerów – wszystkie produkty, które będziemy prezentować w tym oraz w przyszłym roku będzie bez wyjątku charakteryzować trwałość, łatwość w użyciu, a dla europejskich graczy w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania oferować będą one świetną jakość w stosunku do ceny.” – dodał Alberts.“


Pierwsze prezentowane przez nas produkty serii to zewnętrzne dyski HDD oraz SSD. Wkrótce po nich premiery będą miały gamingowe myszy, słuchawki, huby i inne produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o wysokiej wydajności w grach.”


WIĘCEJ DANYCH NA GRY


Nie tylko konsole PlayStation czy Xbox, ale również laptopy i komputery stacjonarne często mają ograniczoną przestrzeń dyskową, a najnowsze wersje gier są w stanie bardzo szybko zapełnić cały dysk, nie pozostawiając wolnego miejsca na kolejne tytuły. Nowe zewnętrzne dyski SSD i HDD, z gamingowej serii SureFire, zapewniają graczom większą przestrzeń na biblioteki gier, oferując jednocześnie, obok dużej pojemności, wysoką wydajność oraz mobilność.
Z dyskiem Surefire Gaming o pojemności 2TB, mogącym pomieścić ponad 50 gier**, gracze nie są już skazani na usuwanie swych gier z konsoli lub komputera, by zrobić miejsce dla nowych tytułów. Aktualne gry mogą bezpiecznie przechować na dysku SureFire, a nawet zabrać je do przyjaciół i grać razem z nimi.


Dyski HDD i SSD serii SureFire Gaming działają w trybie plug-and-play, przez co uruchamiają się natychmiast po podłączeniu. Niewielkie gabaryty oraz brak konieczności podłączania dodatkowego zasilania sprawiają, że dyski świetnie nadają się do użytkowania w salonie lub podczas wizyty u przyjaciół. Oczywiście mogą być wykorzystywane jako dodatkowe zewnętrzne dyski do przechowywania zwykłych danych, jeśli nie potrzebujemy przestrzeni na gry.
Zgodnie z najnowszymi trendami dla akcesoriów gamingowych, dyski SureFire wyposażone zostały w system zmieniającego się akcentowego podświetlenia RGB LED, a ich atrakcyjne obudowy były inspirowane designem najnowszych konsol. Na dyskach preinstalowane jest oprogramowanie Nero Backup*** umożliwiające tworzenie pełnych kopii bezpieczeństwa systemu oraz odtwarzanie danych, co umożliwia użytkownikom konfigurację automatycznego tworzenia kopii bezpieczeństwa.


Dyski SureFire HDD i SSD oferują standard USB Superspeed o prędkości transmisji danych 5Gbps (USB 3.2 Gen1), umożliwiający szybkie ładowanie gier i tworzenie kopii zapasowych. W zestawie z dyskiem znajduje się kabel Micro-B/USB-A oraz przejściówka z USB-A na USB-C, która umożliwia korzystanie z szybkich transferów zarówno użytkownikom Maców jak i komputerów PC, na portach USB-C i USB-A.


Dysk SureFire GX3 Gaming Hard Drive oferowany jest z rekomendowaną ceną 329,00 PLN za wersję 1TB (PN 53681) oraz 429,00 PLN za wersję 2TB (PN 53682). Rekomendowana cena dysku SureFire GX3 Gaming SSD to 449,00 PLN za wersję 512GB (PN 53683) oraz 669,00 PLNza pojemność 1TB (PN 53684).
*Dotyczy konsol obsługujących dyski zewnętrzne.


**Liczba gier może się różnić w zależności od rozmiaru plików, formatowania oraz zastosowanych programów. Dane wyliczone przy założeniu średniej przestrzeni dyskowej 30GB-50GB na jedną grę.
***Program Nero Backup przeznaczony jest wyłącznie dla systemów Windows.

O marce SureFire:
SureFire to specjalistyczna marka europejska, której właścicielem jest koncern Verbatim GmbH, obejmująca dyski i akcesoria dla graczy.

Więcej na stronie http://www.surefire-gaming.com

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Era fotorealizmu nadchodzi do gier wideo dzięki nowej generacji konsol do gier i kart graficznych, ale czym jest ray-tracing i dlaczego jest to następna wielka rzecz w grafice 3D? Jeśli jesteś w grach wideo, to prawdopodobnie słyszałeś nowy termin, który wydaje się...

Gry – opisy, recenzje, rankingi i zapowiedzi na Spokeo.pl

Gry – opisy, recenzje, rankingi i zapowiedzi na Spokeo.pl

Rozrywka niejedno ma imię i doskonale widać to na przykładzie internetu, który w ostatnich latach stał się wiodącym medium. Z samych tylko mediów społecznościowych korzystają miliardy ludzi na całym świecie. Ogromną popularnością cieszą się także serwisy streamingowe,...

Kolorowanki Minecraft, czyli dużo kreatywnej zabawy

Kolorowanki Minecraft, czyli dużo kreatywnej zabawy

Minecraft to jedna z najbardziej znanych gier ostatnich lat. Gra w nią już kilka milionów dzieci oraz młodzieży miesięcznie. Cały świat pokochał możliwość nieskończonego budowania, niszczenia, projektowania labiryntów i wielu innych możliwości. Jest to doskonała gra...

Biurko dla gracza – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Biurko dla gracza – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Gaming dla jednych jest po prostu rozrywką, dla innych zaś nawet sposobem na życie – dlatego też dostrzegając coraz to bardziej złożone potrzeby graczy na rynku pojawiły się profesjonalne sprzęty dedykowane właśnie tej aktywności, a wśród nich tak zwane biurka...

Urządzenie które zadba o prywatność twoich danych

Urządzenie które zadba o prywatność twoich danych

Firma Verbatim rozszerza swoją ofertę bezpiecznych pamięci masowych, wprowadzając nowe zewnętrzne dyski twarde i SSD z szyfrowaniem i technologią biometryczną, aby zapewnić, że prywatne dane zapisane na urządzeniach są zawsze w pełni chronione i zgodne z wymogami...