Phasmophobia Jak wkurzyć ducha?

19 mar, 2021

Niektóre zjawy są zbyt skryte i ciche. Dzisiaj podpowiemy, co można zrobić, by wkurzyć ducha w Phasmophobia i zwiększyć jego aktywność, by rozgrywka stała się większym wyzwaniem. Tylko sprawdzone metody.

Gra studia Kinetic Games to bogactwo różnorodnych rodzajów duchów. Każda ze zjaw odznacza się innym charakterem i rodzajem zachowania, jakie może przejawiać. Niestety, często minie trochę czasu zanim duch pokaże jakiekolwiek paranormalne aktywności. Cały proces odkrywania ducha możemy jednak przyśpieszyć. Phasmophobia jak wkurzyć ducha, by ten szybciej odkrył przed nami swój prawdziwy charakter? Odpowiadamy w poniższym poradniku.

jak wkurzyć ducha phasmophobia

Jak wkurzyć ducha w Phasmophobia? Rozmawiaj głośno i nazywaj ducha po imieniu

Rozmowy to dobry sposób by zwrócić na siebie uwagę ducha. Warto pamiętać, że duchy mogą nas nasłuchiwać nie tylko podczas korzystania z czatu głosowego, ale także podczas zwykłego mówienia do mikrofonu. Jednakże w większości przypadków, same rozmowy to za mało, by wywołać jakieś bardziej interesujące paranormalne aktywności. Warto dorzucić częste powtarzanie imienia zjawy, które można łączyć z prostymi wyzwiskami.

Sanity i Ouija Board

Jeżeli chodzi o stopień agresji, jaką będzie przejawiał w naszą stronę duch, dużą rolę odgrywa tutaj sanity poszczególnych członków drużyny. Im niższe, tym większa jest szansa na wzmożoną aktywność ducha – razem z wejściem w fazę hunt. Jak obniżyć nasze sanity i wkurzyć ducha w Phasmophobia? Przebywanie w ciemnych pomieszczeniach stopniowo obniża poziom sanity, pomoże także Ouija Board – każde pytanie skierowanie w stronę ducha, zabiera nam małą cząstkę zdrowia psychicznego.

phasmophobia

Gracz z niskim sanity, stojący po środku ciemnego pomieszczenia, bez przerwy przeklinający imię zjawy, ma największą szansę na skuteczne wkurzenie ducha w Phasmophobia i wywołanie agresywnej odpowiedzi. Jest to także metoda stosowana przez speedrunnerów – ciągłe wyzwiska skierowane w stronę ducha to świetny sposób na jego wywołanie.

Na tematycznych forach pojawiają się także propozycje innych działań, na to jak wkurzyć ducha w Phasmophobia. Podobno wynoszenie przedmiotów z domu, także ma wpływ na aktywność zjawy, jednak jest to metoda nie podparta żadnymi badaniami naukowymi. Jednakże warto próbować nowych rzeczy, gra cały czas dostaje aktualizacje – kto wie, jakie kolejne metody zostaną jeszcze odkryte.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...