Nadchodzi nowy Ghost Recon

8 kw., 2022

Wiemy, że trwają prace nad kolejnym tytułem ze stajni Ghost Recon. Co przyniesie nowa odsłona, jaki zmian możemy się spodziewać i kiedy ukaże się nowa gra?

W ubiegłą środę (5 kwietnia 2022) zakończyło się wsparcie dla dużego tytułu spod znaku Ghost Recon. Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint jest z nami od 4 października 2019 roku. W czasie swojego “życia” gra doczekała się mocno mieszanych opinii krytyków, jak i samych graczy.

Nowy Ghost Recon

We wpisie podanym przez oficjalne konto gry na Twitterze, twórcy informują: “będziemy dalej utrzymywać serwery dla Ghost Recon Wildlands i Ghost Recon Breakpoint, mamy nadzieję, dalej będziecie się dobrze bawić zarówno w trybie SOLO jak i COOPIE ze znajomymi”.

Jak podaje Kotaku, kolejna gra spod znaku Tom Clancy’s Ghost Recon, od ponad roku znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji. Tytuł, pod roboczym tytułem OVER, może wyjść na światło dzienne już w przyszłym roku. Na razie nie są znane większe szczegóły odnośnie samej rozgrywki jak i nowości, jakie wprowadzi do serii.

Źródło: Kotaku

Michał Krajka

Michał Krajka

Nałogowy gracz. Miłośnik japońskich horrorów, Grand Theft Auto Vice City i PlayStation 2. Założyciel GameSouls.pl.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...