Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

8 sty, 2023

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować.

Steam Workshop może pochwalić się tysiącami świetnych modów do L4D2, toteż nie sposób przygotować pełny ranking, w którym porządkujemy mody od najlepszego, do najgorszego. Dlatego nasza lista ma charakter luźnego zestawienia, w którym proponujemy kilka ciekawych modów, które warto pobrać z Warsztatu Steam. Żeby zainstalować mody do Left 4 Dead 2, wystarczy udać się do Steam Workshop, wybrać interesującą nas modyfikację i kliknąć przycisk „Subskrybuj”.

Candy Shotgun (CHROME Shotgun)

shotgun candy left 4 dead 2

Candy Shotgun to idealna propozycja dla każdego miłośnika świątecznego klimatu. Pięknie wykonany model świątecznej strzelby zastąpi wysłużonego Chrome Shotgun. Mod jasno udowadnia, że apokalipsa zombie nie jest dostatecznym powodem, by rezygnować ze świątecznej atmosfery.

Świąteczne mody do Left 4 Dead 2 – Santa Tank i RNG Christmas Tank Rock

santa tank l4d2

Pozostając w świątecznych klimatach, podajemy kolejne dwa mody do Left 4 Dead 2 – naszym zdaniem – niezbędne u każdego miłośnika apokalipsy zombie, w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Santa Tank ubierze śmiercionośnego potwora w ciuszki dobrze znanego Świętego Mikołaja, a RNG Christmas Tank Rock, sprawi – że zamiast śmiercionośnych głazów, będzie rozdawał urocze paczuszki pełne świątecznych prezentów. To najlepsze mody na święta.

CBT Horde (z Wikipedii)

cbt horde l4d2

Dla wszystkich, którzy chcą dodać do Left 4 Dead 2 trochę akademickiego klimatu, proponujemy nowy dźwięk hordy, inspirowany pewnym artykułem na Wikipedii. Tutaj nie ma co opisywać, bo dany dźwięk hordy najlepiej usłyszeć osobiście. CBT Horde to jedna z bardziej interesujących pozycji wśród modów do Left 4 Dead 2.

PFK & K44 Concert [Dark Carnival]

koncert paktofonika l4d

Kolejny mod do Left 4 Dead 2, to lekki polski akcent i świetna pozycja dla miłośników polskiego rapu. Modyfikacja pozwala podmienić domyślny koncert pod koniec kampanii Dark Carnival, na kilka utworów Paktofoniki i zespołu Kaliber 44. Trzeba przyznać, że mod klimatem całkiem nieźle pasuje do gry.

Pink Guy [Hunter] i Hot Dog [Jockey]

hot dog jockey l4d2

W kolejnym punkcie dwa mody do Left 4 Dead 2. Dla każdego, komu znudziły się standardowe modele zombie – mamy perfekcyjnie przygotowane zamienniki. Pierwszy z nich, zamieni Huntera na dobrze znanego Pink Guya – dostajemy pełny model, najpopularniejsze wypowiedzi Pink Guya i jeden z popularnych utworów. Drugi mod – po prostu zmienia Jockeya w Hot Doga.

Velociraptors Plus

velociraptors l4d2 mody

To jeden z naszych ulubionych modów do Left 4 Dead 2. Velociraptors Plus podmienia wszystkie ludzkie postacie na dinozaury. Tylko tyle – albo aż tyle.

Last Christmas Tank Theme

last christmas tank theme

Zamykamy listę kolejnym modem, który jest absolutnie niezbędny w okresie przedświątecznym. Last Christmas Tank Theme wprowadza kultowy utwór Wham! Jako muzykę Tanka. Łącząc tego moda z wcześniejszymi świątecznymi modami, które podaliśmy w naszym zestawieniu – zagwarantujesz sobie pełne świąteczne doświadczenie w Left 4 Dead 2.

Modów do Left 4 Dead 2 jest dużo więcej

Left 4 Dead 2 ma dużo więcej modów, które potrafią zmienić rozgrywkę nie do poznania. Społeczność modderów Warsztatu Steam wciąż aktywnie działa, stale dostarczając nowych modyfikacji. Mody do Left 4 Dead 2 zawarte na naszej liście to tylko niewielka próbka tego, co możemy zmienić w grze

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs