Kość w Phasmophobia – czym jest i do czego służy?

Czym jest Bone Evidence i co należy o nim wiedzieć?
12 kw., 2022

Czym jest kość w Phasmophobia i co należy o niej wiedzieć? Tzw. Bone Evidence to jedna ze znajdziek, która losowo spawni się w nawiedzonych lokacjach.

Phasmophobia kość należy do tych przedmiotów, które pojawiają się podczas każdego zadania. Bone Evidence zawsze znajduje się wewnątrz nawiedzonej lokacji, bez względu na mapę, jaką akurat wybraliśmy. Wspomniana wyżej losowość odnosi się do miejsca, w którym pojawia się kość – bez względu na rozmiar całej mapy czy położenie pokoju ducha.

Bone Evidence może się znajdować w dowolnym pomieszczeniu. Z tego powodu, odnalezienie kości w Phasmophobia – zwłaszcza na mapach, takich jak Więzienie czy Szkoła – nie należy do szczególnie łatwych zadań.

kość phasmophobia

Co daje kość w Phasmophobia

Kość w Phasmophobia nie oferuje żadnych spektakularnych funkcjonalności. Nie wpływa na zachowanie ducha ani poziom jego wściekłości. Jednakże wykonanie zdjęcia Bone Evidence przyniesie nam nagrody pieniężne, które są całkiem przyzwoitym dodatkiem do wypłaty za całą misję. Dodatkowe pieniądze otrzymamy także za samo podniesienie kości.

Jeżeli chodzi o wykonywanie zdjęć kości w Phasmophobia, trzeba pamiętać o jego jakości. Ilość pieniędzy, jaką uzyskamy za wykonanie fotografii, jest ściśle zależna od tego, jak będzie wyglądało to zdjęcie. Dla zmaksymalizowania zarobku, warto zdecydować się na jak najbliższe ujęcia – z kością znajdującą się na środku kadru.

bone evidence

Ciekawostki o Bone Evidence

Co jeszcze należy wiedzieć o kości? Bone Evidence jest widoczny także dla zmarłych graczy, toteż w przypadku większych lokacji i trudności ze znalezieniem kości, warto zlecić poszukiwania przyjaznym duchom.

Z ciekawostek należy wspomnieć o samym modelu kości. Dawniej Bone Evidence w Phasmophobia miał formę kości udowej i za każdym razem wyglądał tak samo. W aktualizacji wprowadzonej 29 października 2020 roku, kość Phasmophobia zyskała nowy wygląd. Teraz przybiera formę losowej, dowolnej ludzkiej kości.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o kość w Phasmophobia. To jeden z elementów, które nie mają większego wpływu na potyczkę z duchem, może jednak znacznie wpłynąć na finalną wypłatę za wykonanie zadania.

Gra studia Kinetic Games zawiera jeszcze więcej sekretów i złożonych mechanik. Sprawdź nasze inne poradniki i listę typów duchów.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...