Kiedy śnieg w GTA Online 2021?

29 lis, 2020

Kiedy śnieg w GTA Online 2021? Kiedy świąteczna, zimowa atmosfera zawita do Grand Theft Auto Online? Rockstar Games nie udostępnił oficjalnej informacji, ale patrząc na lata poprzednie, możemy przewidzieć datę, kiedy śnieg w GTA Online zostanie wprowadzony. 

Biały puch w Grand Theft Auto Online zawsze wprowadzał świąteczną atmosferę. Mimo, że polegał głównie na powierzchownym ubraniu mapy w białe barwy, a nie na pełnej symulacji zimy – jakiej doświadczaliśmy w grze Mafia 2 – wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje jego pojawienia się w grze. Śnieg w Grand Theft Auto pierwszy raz pojawił się w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w 2013 roku. Od tamtego był okazjonalnie przywracany w dniach okołoświątecznych. 

śnieg gta online

Kiedy będzie śnieg w GTA Online 2021 – Festive Surprise DLC

Od grudnia 2015 roku, śnieg w GTA Online pojawia się regularnie, wraz z doroczną premierą aktualizacji Festive Surprise – dodawaną do gry zwykle pod koniec grudnia. Biały puch w Grand Theft Auto występuje przez cały okres działania aktualizacji Festive Surprise – która poza śniegiem wprowadza także pełen szereg świątecznych urozmaiceń. Jak świąteczne ubrania czy dodatki do postaci. Świąteczna aktualizacja do Grand Theft Auto Online wchodzi w życie około 18-23 grudnia i trwa aż do początku stycznia.

Śnieg w GTA 5 mogliśmy podziwiać już podczas prologu, w North Yankton. Pojawiał się także w poprzednich odsłonach serii Grand Theft Auto – m.in. w GTA San Andreas podczas misji Saint Mark’s Bistro, czy okazjonalnie w GTA Liberty City Stories, w wersji na konsolę PSP. Jedno jest pewne – kiedy śnieg się pojawi – klimat świąt na dobre zagości w sesjach wieloosobowych; piloci Opressorów przestaną niszczyć towary, a grieferzy nie będą podkładać min zbliżeniowych na wyjeździe z Los Santos Customs. 

Śnieg w GTA Online 2021 pojawi się wraz ze świątecznym dodatkiem Festive Surprise. Warto pamiętać, że ośnieżone Los Santos to nie jedyna zimowa atrakcja, jaką w zanadrzu szykuje Rockstar Games – wraz z białym puchem Grand Theft Auto Online dostanie masę świątecznej treści.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...