Kiedy śnieg w GTA Online 2021?

10 cze, 2022

Kiedy śnieg w GTA Online 2021? Kiedy świąteczna, zimowa atmosfera zawita do Grand Theft Auto Online? Rockstar Games nie udostępnił oficjalnej informacji, ale patrząc na lata poprzednie, możemy przewidzieć datę, kiedy śnieg w GTA Online zostanie wprowadzony. 

Biały puch w Grand Theft Auto Online zawsze wprowadzał świąteczną atmosferę. Mimo, że polegał głównie na powierzchownym ubraniu mapy w białe barwy, a nie na pełnej symulacji zimy – jakiej doświadczaliśmy w grze Mafia 2 – wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje jego pojawienia się w grze. Śnieg w Grand Theft Auto pierwszy raz pojawił się w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w 2013 roku. Od tamtego był okazjonalnie przywracany w dniach okołoświątecznych. 

śnieg gta online

Kiedy będzie śnieg w GTA Online 2021 – Festive Surprise DLC

Od grudnia 2015 roku, śnieg w GTA Online pojawia się regularnie, wraz z doroczną premierą aktualizacji Festive Surprise – dodawaną do gry zwykle pod koniec grudnia. Biały puch w Grand Theft Auto występuje przez cały okres działania aktualizacji Festive Surprise – która poza śniegiem wprowadza także pełen szereg świątecznych urozmaiceń. Jak świąteczne ubrania czy dodatki do postaci. Świąteczna aktualizacja do Grand Theft Auto Online wchodzi w życie około 18-23 grudnia i trwa aż do początku stycznia.

Śnieg w GTA 5 mogliśmy podziwiać już podczas prologu, w North Yankton. Pojawiał się także w poprzednich odsłonach serii Grand Theft Auto – m.in. w GTA San Andreas podczas misji Saint Mark’s Bistro, czy okazjonalnie w GTA Liberty City Stories, w wersji na konsolę PSP. Jedno jest pewne – kiedy śnieg się pojawi – klimat świąt na dobre zagości w sesjach wieloosobowych; piloci Opressorów przestaną niszczyć towary, a grieferzy nie będą podkładać min zbliżeniowych na wyjeździe z Los Santos Customs. 

Śnieg w GTA Online 2021 pojawi się wraz ze świątecznym dodatkiem Festive Surprise. Warto pamiętać, że ośnieżone Los Santos to nie jedyna zimowa atrakcja, jaką w zanadrzu szykuje Rockstar Games – wraz z białym puchem Grand Theft Auto Online dostanie masę świątecznej treści.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs