Jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077?

20 lut, 2022

Gra studia CD Projekt Red jest dość znacznie rozbudowana pod względem elementów rozwoju postaci. Toteż wielu graczy zadaje sobie pytanie, jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077. Odpowiedź znajdziesz w poniższym poradniku.

Resetowanie atrybutów w Cyberpunk 2077 to dość ważna kwestia. Możliwość wymazywania statystyk i umiejętności naszej postaci, w przypadku gier RPG o rozbudowanych mechanikach rozwoju, zawsze była istotną kwestią. Nie inaczej jest w przypadku najmłodszego dziecka CD Projekt. Posuwając historię do przodu i rozwijając naszą postać coraz bardziej, możemy dojść do momentu, w którym atrybuty nie będą nam odpowiadać.

jak zresetować atrybuty w cyberpunk 2077

Jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077?

Twórcy dali nam możliwość cofania rozwoju naszej postaci. Możemy m.in. zresetować atuty w Cyberpunk 2077. W tym celu musimy udać się do dowolnego ripperdoca i wejść w opcję handlowania. Następnie należy zakupić przedmiot – Tabula E-Rasa (który nie jest tani, bo kosztuje 100 tysięcy kredytów). Po wykorzystaniu urządzenia, będziemy mogli na nowo rozdać wszystkie punkty atutów. No dobra, atuty już wyjaśniliśmy. A jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077?

atuty cyberpunk

Na nasze nieszczęście, twórcy z CD Projekt Red nie zaimplementowali do gry takiej opcji. Nie jest możliwe zresetowanie atrybutów w Cyberpunk 2077. Szkoda, bowiem możliwość całkowitego cofnięcia rozwoju naszej postaci i ponowne rozdanie punktów, w wielu grach RPG jest dość przydatną opcją. Pozwala ona m.in. naprawę „popsutej postaci”, kiedy build jest niesatysfakcjonujący i źle sprawdza się podczas rozgrywki. Niestety – każdy, kto zastanawia się, jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077, będzie nieusatysfakcjonowany.

Mamy nadzieję, że jasno odpowiedzieliśmy na pytanie odnośnie atrybutów w Cyberpunk 2077. Nie da się ich zmienić. Reset jest możliwy tylko w przypadku atutów. Dlaczego twórcy zdecydowali się na takie rozwiązanie? Trudno powiedzieć. Z perspektywy graczy, zdecydowanie lepiej, gdy mamy możliwość resetowania statystyk, atutów i atrybutów. Rozdając punkty postaci w grze studia CD Projekt, lepiej dobrze zastanowić się nad naszym buildem, w przeciwnym wypadku może się okazać, że nasza postać nie sprawdza się w starciach z wrogami, lub nie odpowiada naszemu stylowi gry.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...