Jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077?

5 sty, 2023

Gra studia CD Projekt Red jest dość znacznie rozbudowana pod względem elementów rozwoju postaci. Toteż wielu graczy zadaje sobie pytanie, jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077. Odpowiedź znajdziesz w poniższym poradniku.

Resetowanie atrybutów w Cyberpunk 2077 to dość ważna kwestia. Możliwość wymazywania statystyk i umiejętności naszej postaci, w przypadku gier RPG o rozbudowanych mechanikach rozwoju, zawsze była istotną kwestią. Nie inaczej jest w przypadku najmłodszego dziecka CD Projekt. Posuwając historię do przodu i rozwijając naszą postać coraz bardziej, możemy dojść do momentu, w którym atrybuty nie będą nam odpowiadać.

jak zresetować atrybuty w cyberpunk 2077

Jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077?

Twórcy dali nam możliwość cofania rozwoju naszej postaci. Możemy m.in. zresetować atuty w Cyberpunk 2077. W tym celu musimy udać się do dowolnego ripperdoca i wejść w opcję handlowania. Następnie należy zakupić przedmiot – Tabula E-Rasa (który nie jest tani, bo kosztuje 100 tysięcy kredytów). Po wykorzystaniu urządzenia, będziemy mogli na nowo rozdać wszystkie punkty atutów. No dobra, atuty już wyjaśniliśmy. A jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077?

atuty cyberpunk

Na nasze nieszczęście, twórcy z CD Projekt Red nie zaimplementowali do gry takiej opcji. Nie jest możliwe zresetowanie atrybutów w Cyberpunk 2077. Szkoda, bowiem możliwość całkowitego cofnięcia rozwoju naszej postaci i ponowne rozdanie punktów, w wielu grach RPG jest dość przydatną opcją. Pozwala ona m.in. naprawę „popsutej postaci”, kiedy build jest niesatysfakcjonujący i źle sprawdza się podczas rozgrywki. Niestety – każdy, kto zastanawia się, jak zresetować atrybuty w Cyberpunk 2077, będzie nieusatysfakcjonowany.

Mamy nadzieję, że jasno odpowiedzieliśmy na pytanie odnośnie atrybutów w Cyberpunk 2077. Nie da się ich zmienić. Reset jest możliwy tylko w przypadku atutów. Dlaczego twórcy zdecydowali się na takie rozwiązanie? Trudno powiedzieć. Z perspektywy graczy, zdecydowanie lepiej, gdy mamy możliwość resetowania statystyk, atutów i atrybutów. Rozdając punkty postaci w grze studia CD Projekt, lepiej dobrze zastanowić się nad naszym buildem, w przeciwnym wypadku może się okazać, że nasza postać nie sprawdza się w starciach z wrogami, lub nie odpowiada naszemu stylowi gry.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs