Jak grać w GTA Online, by wycisnąć z rozgrywki jak najwięcej?

30 listopada, 2020

gta online jak grać

Nie wiesz, jak grać w GTA Online? Dopiero zaczynasz i nie umiesz rozkręcić interesu? A może już osiągnąłeś przestępczy sukces i dopada cię nuda? Zebraliśmy kilka interesujących sposobów na grę w Grand Theft Auto Online – zobacz, co możesz robić w trybie wieloosobowym, żeby wycisnąć z gry Rockstara wszystkie soki.

Grand Theft Auto Online to gigantyczny plac zabaw pełen masy możliwości spędzania wolnego czasu. Wielu nowych graczy może czuć się trochę przytłoczonych, tym szerokim wachlarzem opcji. W artykule przybliżymy nowym graczom różne koncepty, jak grać GTA Online i jak odnaleźć się w miejskiej dżungli Los Santos. Podpowiemy też, co można robić w Grand Theft Auto Online, kiedy już spełnisz się jako przestępca i zwykłe wykonywanie akcji przestanie cię satysfakcjonować. 

jak grać w gta online

Jak grać w GTA Online – masa opcji dla nowych graczy

Trafiając do świata Grand Theft Auto Online, masa możliwości, jakie oferuje gra, jest dla nas niedostępna. W grze wszystko kosztuje, toteż dobrym pomysłem byłoby rozpocząć od zarabiania pieniędzy. Na początek świetnie sprawdzi się branie udziału w akcjach i napadach organizowanych przez innych graczy. Misje od Kontaktów – jak Martin Madrazo – także są dobrym sposobem na pierwszy zastrzyk gotówki. Jak grać w GTA Online, na samym początku? Tak, by zarabiać pieniądze – jak dokładnie to zrobić, przeczytasz w naszym poradniku.

Zarabianie zarabianiem – ale mówiąc, jak grać w GTA Online – nie można zapomnieć o absolutnych podstawach, jak zaopatrzenie się w osobisty pojazd o odpowiedniej mocy (w grze znajduje się wiele przyzwoitych, darmowych modeli), czy odpowiednie uzbrojenie i kamizelka kuloodporna. Bez takiego przygotowania, wykonywanie poszczególnych misji i branie udziału w akcjach może być lekko… uciążliwe. Jednocześnie pamiętaj, żeby w miarę możliwości oszczędzać pieniądze – czas na szał wydawania będzie później. 

jak grac w gta online

Jak grać w GTA Online, gdy już spełnisz się jako biznesmen i przestępca?

Co można robić w GTA Online, gdy już osiągniesz finansowy sukces i wszystkie opcje staną przed tobą otworem? Do roboty jest naprawdę wiele – i mimo, że sporo z tych rzeczy wydaje się być oczywiste – pod natłokiem wielu możliwości łatwo zapomnieć o części z nich. Przypominamy, jak grać w GTA Online, żeby się nie znudzić.

Zrób sobie auto

Grand Theft Auto Online posiada 665 unikalnych samochodów, z których wiele zasługuje na szczególną uwagę. Już domyślne opcje tuningu w Los Santos Customs pozwalają na znaczne upiększanie pojazdów – mimo to, niektóre samochody mogą się pochwalić jeszcze większą liczbą unikalnych opcji tuningu. Wybrane samochody – udając się do warsztatu Benny’s Original Motor Works – możemy ulepszyć do specjalnych wersji, które mają jeszcze bardziej rozbudowane możliwości tuningu. Możemy zmienić je kompletnie – od felg, przez detale karoserii, po kolor i rodzaj deski rozdzielczej. Jeżeli nie wiesz, jak grać w GTA Online – odbudowywanie w grze klasyków światowej motoryzacji jest dobrym pomysłem.

klub nocny gta online

Kluby nocne to fajna sprawa

Wprowadzony kilka lat temu, dodatek After Hours to masa genialnej treści. Dzięki niemu możemy zakładać w Los Santos w pełni działające kluby nocne. Co ciekawe – dodatek umożliwia nam „zatrudnianie” prawdziwych DJów, jak Solomun, Tale of Us, czy Black Madonna. Jeśli nie wiesz jak grać w GTA Online – zakładanie klubów i wykonywanie związanych z nimi zajęć dostarczy Ci dziesiątki godzin dodatkowej rozgrywki. Poza byciem klubem nocnym, nowy przybytek jest też magazynem nielegalnych towarów, który działa trochę tak, jak bunkier.

Sprawdź się na Arenie Wojny

Dodatek Arena War dał nam możliwość uczestnictwa w istnych igrzyskach śmierci, w genialnym klimacie Mad Maxa. Zostań gwiazdą telewizyjnego show i zmiażdż swoich wrogów przy użyciu specjalnie zmodyfikowanych pojazdów. Arena Wojny to wiele godzin pasjonującej rozgrywki – nie tylko radość z rywalizacji, ale także z modyfikacji unikalnych samochodów. Nic nie stoi na przeszkodzie by opancerzony samochód sportowy wyposażyć w pełen wachlarz uzbrojenia. A! No i takie pojazdy, zmodyfikowane specjalnie do walki na Arenie Wojny, mogą zostać użyte także jako normalne pojazdy osobiste. Jak grać w GTA Online na Arena War? Zadzwoń do Bryony w grze – ona wszystko wyjaśni.

arena war gta online jak grać

Dużo jest sposobów, jak grać w GTA Online. Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w Los Santos, czy już dawno zjadłeś zęby na prowadzeniu wirtualnych, nielegalnych biznesów, GTA Online zawsze ma coś, czym może cię zaskoczyć.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Era fotorealizmu nadchodzi do gier wideo dzięki nowej generacji konsol do gier i kart graficznych, ale czym jest ray-tracing i dlaczego jest to następna wielka rzecz w grafice 3D? Jeśli jesteś w grach wideo, to prawdopodobnie słyszałeś nowy termin, który wydaje się...

Recenzja gry The Surge 2

Recenzja gry The Surge 2

Katastrofa to dopiero początek podróży w The Surge 2. Niestety samoloty czasem spadają. Takie nieszczęście spotkało bohatera The Surge 2,który w drodze do miasta, po upadku, zawitał do więzienia na przedmieściach miasta Jerycho. W kilka tygodni po katastrofie budzi...

Jak zmienić swój BattleTag

Jak zmienić swój BattleTag

Chęć zmiany nazwy swojego konta czy pseudonimu jest często występującym zjawiskiem w wirtualnym świecie. Czasem stare nicki wydają się dziecinne, nudzą się lub zwyczajnie zmienia się koncepcja użytkownika. Jak rozwiązać ten problem na koncie Battle.net? Czym właściwie...

Recenzja gry The Surge

Recenzja gry The Surge

Gdy na przedmieściach futurystycznego miasta dochodzi do wybuchu, pracownicy fabryczni i roboty zaczynają zachowywać się niezwykle agresywnie. Warren jest jednym z fabrycznych robotników, ale w przeciwieństwie do pozostałych nie utracił świadomych zachowań. Aby...

Na czym polega rozwój postaci w New World? Jak rozwijać postać

Na czym polega rozwój postaci w New World? Jak rozwijać postać

Nowa gra od Amazonu oferuje ogromny, otwarty świat i wiele możliwości rozwoju postaci. Epickie przygody i wyzwania czekają na gracza, a ich stopniowe wypełnianie pozwoli poznawać nowe umiejętności. Jakie są kategorie rozwoju postaci i na co wpływają poszczególne...