Jak dodać pieniądze w Phasmophobia?

30 wrz, 2021

Pieniądze w Phasmophobia są absolutną podstawą funkcjonowania jako dobry pogromca duchów. Sama gra studia Kinetic Games rośnie z miesiąca na miesiąc; gracze dostają do dyspozycji nowe przedmioty, które także swoje kosztują. Dlatego pewnie nie raz i nie dwa, zastanawialiście się, jak dodać pieniądze w Phasmophobia. Poniższy poradnik odpowiada na to pytanie.

Phasmophobia raczy nas bardzo szerokim wachlarzem przedmiotów. Od absolutnie podstawowych rzeczy, jak latarka czy EMF – po bardziej zaawansowany sprzęt pogromców duchów, jak Spirit box, Parabolic microphone, czy dodany niedawno D.O.T.S Projector. Każdy z przedmiotów możemy kupić za pieniądze w Phasmophobia, które otrzymujemy w nagrodę za poprawne identyfikowanie duchów i wykonywanie dodatkowych zadań.

jak dodac pieniądze do phamophobia

Niestety – w przypadku śmierci tracimy wszystkie przedmioty, jakie zabraliśmy na daną misję, a gra „nagradza nas” bardzo znikomą liczbą dolarów. Na szczęście dla każdego, kto zastanawia się, jak dodać wirtualne dolary do Phasmophobia, istnieje bardzo prosty sposób na zwiększenie zasobności naszego wirtualnego portfela.

Edytor rejestru pozwoli nam dodać pieniądze w Phasmophobia

Żeby dodać pieniądze w Phasmophobia, konieczne będzie wejście w edytor rejestru systemu Windows. Korzystając z kombinacji klawiszy Windows + R, otwieramy opcję uruchamiania, a następnie, w oknie, wpisujemy regedit. Zatwierdzamy enterem lub przyciskiem ok i nawigujemy do następującej lokalizacji: Komputer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Kinetic Games\Phasmophobia

Gdy już przejdziemy do lokalizacji opisywanej powyżej, korzystając z kombinacji klawiszy CTRL + F, wyszukujemy pozycję PlayersMoney_h. Modyfikując wartości dziesiętne, możemy dodać pieniądze w Phasmophobia, oraz zwiększyć ilość posiadanych punktów doświadczenia.

To wszystko, teraz już wiesz, jak dodać pieniądze w Phasmophobia. Takie sztuczne zwiększenie zasobności portfela w grze pozwala nam od razu przejść do zakupu bardziej zaawansowanych przedmiotów, bez konieczności rozgrywania kolejnych starć, pozbawieni odpowiedniego sprzętu. Gra studia Kinetic Games zaczyna się coraz intensywnie rozwijać. Po opublikowanej niedawno aktualizacji Exposition, gra doczekała się m.in. całkowitego przebudowania Dziennika. W najbliższej przyszłości możemy się spodziewać dużego napływu nowej treści, toteż porady, jak dodać wirtualne dolary do gry, mogą być jeszcze bardziej użyteczne.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...