Gdzie sprzedawać w Stardew Valley

12 paź, 2021

Sprzedawanie przedmiotów i zebranych plonów jest kluczowym elementem rozgrywki w Stardew Valley. Ekonomia to podstawa dobrze zbudowanego gospodarstwa, toteż dobrze wiedzieć, gdzie sprzedawać w Stardew Valley. Wyjaśniamy to w poniższym poradniku.

Pieniądze w Stardew Valley są niezbędne by skutecznie rozwijać swoje gospodarstwo. To za nie kupujemy nasiona, ulepszenia i inne przedmioty, które przydadzą się podczas życia na farmie. Mimo, że gra umożliwia nam wiele różnych sposobów na zarabianie pieniędzy, to jednak uprawa na farmie i sprzedaż zebranych plonów jest najbardziej intratnym interesem w grze. Mimo, że owa kwestia jest trywialna, poniżej przedstawiamy poradnik, gdzie sprzedawać w Stardew Valley.

stardew valley gdzie sprzedawać

Gdzie sprzedawać w Stardew Valley?

Sprzedawać w Stardew Valley możemy na kilka sposobów. Jednym z nich jest korzystanie ze skrzyni (Shipping bin) znajdującej się na naszej farmie. Przenosimy do niej z ekwipunku przedmioty, które chcemy sprzedać (trzeba uważać, bo proces jest nieodwracalny i przedmiotów umieszczonych w Shipping bin nie da się odzyskać). Rzeczy umieszczone w Shipping bin zostaną automatycznie sprzedane wraz z rozpoczęciem się nowego dnia, a pieniądze trafią na nasze konto.

stardew valley gdzie sprzedawać

Kolejna odpowiedź, to udanie się do lokalnych sprzedawców. Każdy ze sklepikarzy oprócz tego, że sprzedaje, może od nas odkupić dane przemioty. Należy jednak mieć na uwadze, że obracają oni tylko tym rodzajem przedmiotów, które sami mają w swoim asortymencie, toteż nie da się sprzedawać dowolnych przedmiotów u dowolnych sprzedawców.

W jakim sklepie w Stardew Valley można pozbyć się przedmiotów?

Sklepikarz Pierre odkupi od nas nasze plony, Kowal przyjmie minerały, Willy zakupi od nas złowione ryby, a Adventurer’s Guild jest miejscem, gdzie możemy zbyć swoją broń i inne podobne części wyposażenia. Robin w Carpenter’s Shop odkupi od nas wszystkie rodzaje materiałów budowlanych – takie jak drewno, kamień, glinę i inne.

stardew valley kowal

Mamy nadzieję, że już wiesz, gdzie sprzedawać w Stardew Valley. Handel wytworzonymi plonami jest podstawą budowania majątku i późniejszego rozwijania farmy, toteż dobrze wiedzieć, gdzie można sprzedać posiadane w ekwipunku przedmioty i materiały.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...