Dead By Daylight Pinhead – Hellraiser DLC: Co to za killer?

29 sie, 2021

Dead By Daylight Pinhead to nowy zabójca, który trafi do gry w aktualizacji CHAPTER XXI: Hellraiser DLC. Elliot Spencer, lub „The Cenobite” – bo tak nazywa się owy Killer, to niezwykle interesująca postać, wyjęta wprost z odmętów klasyków popkultury i horroru.

Pinhead, który trafi do Dead By Daylight, to postać z kultowego horroru o tytule Hellraiser, który ujrzał światło dziennie 1987 roku. Pinhead w DBD to jeden z ciekawszych zabójców, mogący pochwalić się wyjątkowym wachlarzem zdolności i unikalnych perków. Jego mocne strony to cierpienie, które może zadawać nawet wszystkim ocalałych jednocześnie. Przyjrzyjmy się teraz, jakie perki posiada Dead By Daylight Pinhead.

pinhead

Dead By Daylight: Pinhead DLC – perki

Standardowo, tak jak poprzedni zabójcy, Pinhead z DLC Hellraiser do DBD, będzie wyposażony w 3 unikalne perki. Są to kolejno:

  • Deadlock: Za każdym razem, gdy generator zostanie naprawiony, The Entity blokuje kolejny generator, który jest najbliżej całkowitego naprawienia – na 20/25/30 sekund. Aura zablokowanego generatora jest ujawniona dla Pinheada, białym kolorem.

  • Hex: Plaything: Jeżeli na mapie znajduje się chociaż jeden totem, Perk aktywuje się na losowym z nich, za każdym razem, gdy Ocalały jest pierwszy raz powieszony na haku. Gdy perk jest aktywny – wszyscy ocalali cierpią na efekty Cursed i Oblivious, do momentu, kiedy przeklęty totem zostanie oczyszczony. Aura danego totemu jest ujawniona ocalałym, jeśli znajdują się w odległości 24/20/16 metrów od niego. To bardzo mocny perk Dead By Daylight Pinhead.

  • Scourge Hook: Gift of Pain: Na początku każdego meczu, 4 losowe haku zostają przemienione w Scourge Hooks. Ich aury zmieniają kolor na biały (zwykłe haki pozostają czerwone). Kiedy ocalały zostanie zdjęty z jednego z przemienionych haków – zaczyna cierpieć na efekt Hameorrhage i Mangled. Efekty zanikają po uleczeniu apteczką lub przez innego ocalałego.
hellraiser DLC dbd

Pinhead w Dead By Daylight Hellraiser DLC ma szansę stać się jednym z najciekawszych i najmocniejszych zabójców. Mocne perki czynią z niego nie lada wyzwanie dla Ocalałych. Dodatkowym atutem, jakim może pochwalić się Pinhead, jest bogata popkulturowa historia, która sięga aż lat 80. Owy killer miał już okazję stać się gwiazdą kina horrorów, może w grze poradzi sobie równie dobrze, jak na wielkim ekranie.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...