DBD Co daje prestiż?

5 września, 2021

dbd co daje prestiż

Prestiż w DBD daje możliwość odblokowania ciekawych aspektów postaci. W poniższym poradniku skupimy się na tym – co daje prestiż w DBD i czy warto skorzystać z możliwości prestiżowania naszego Ocalałego.

Dead By Daylight jest pełne unikalnych umiejętności postaci czy elementów wyposażenia, które zwiększają nasze szanse przetrwania podczas próby The Entity.  Wydając punkty krwi w drzewku krwi Dead By Daylight, odblokowujemy nowe perki, offeringi i przedmioty, które możemy potem wykorzystać podczas starcia z Zabójcą. Wraz z wypełnianiem kolejnych drzewek krwi, nasza postać awansuje o kolejne poziomy.

dbd prestiż bloodweb

Maksymalny poziom postaci w DBD, to poziom 50. Osiągnięcie maksymalnego stopnia rozwoju postaci otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju – w tym możliwość prestiżowania naszej postaci. Co daje prestiż DBD? Po wbiciu najwyższego poziomu w Dead By Daylight, możemy dalej wydawać punkty krwi w drzewku postaci – spowoduje to dalsze zdobywanie przedmiotów i umiejętności, lecz nie wpłynie na zwiększenie poziomu.

Drugą opcją jest prestiżowanie postaci w Dead By Daylight. Jeżeli się na to zdecydujemy, Prestiż w DBD daje możliwość odblokowania rzadkiej, zakrwawionej skórki postaci. Ale to nie wszystko – z wyborem tego rozwiązania wiążą się też pewne negatywne konsekwencje.

DBD Co daje prestiż?

Poza odblokowaniem unikalnej, zakrwawionej skórki dla naszej postaci, prestiżowanie w DBD wiąże się też z pewnymi stratami. Więc co dokładnie daje prestiż w Dead By Daylight?

  • Prestiżowanie daje możliwość odblokowania jednej zakrwawionej części postaci – która jest częścią kompletu. Żeby skompletować wszystkie zakrwawione części do danego Ocalałego, konieczne będzie kilkukrotne prestiżowanie tej samej postaci.

  • Resetuje naszą postać do pierwszego poziomu.

  • Powoduje utratę wszystkich perków, offeringów, przedmiotów i ulepszeń do tych przedmiotów.
  • Może zwiększyć szansę na otrzymanie dużo lepszych przedmiotów i dodatków w drzewku krwi (bloodweb), podczas kolejnego levelowania postaci.
dbd co daje prestiż

Prestiż – Zakrwawiona postać w Dead By Daylight

Wiemy już, co daje prestiż DBD. Czy są jeszcze jakieś ograniczenia? Tak – na jednej postaci możemy prestiżować maksymalnie 3 razy. Czyli akurat tyle, ile potrzeba, by odblokować wszystkie części kompletu zakrwawionej skórki naszej postaci.

Prestiż w Dead By Daylight może zwiększyć nasze szanse na otrzymanie lepszych przedmiotów podczas dalszego rozwoju naszej postaci w drzewku krwi. Daje także okazję do otrzymania unikalnych i bardzo klimatycznych, zakrwawionych wersji postaci Ocalałych – które znacznie wyróżniają się na tle standardowych skinów. Jeżeli zakrwawiona postać w DBD jest twoim celem – powinieneś zwrócić uwagę na prestiż Dead By Daylight.  

Sprawdź nasze inne poradniki do gry DBD.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Ray-tracing – Czym jest i jak rewolucjonizuje gry?

Era fotorealizmu nadchodzi do gier wideo dzięki nowej generacji konsol do gier i kart graficznych, ale czym jest ray-tracing i dlaczego jest to następna wielka rzecz w grafice 3D? Jeśli jesteś w grach wideo, to prawdopodobnie słyszałeś nowy termin, który wydaje się...

Recenzja gry The Surge 2

Recenzja gry The Surge 2

Katastrofa to dopiero początek podróży w The Surge 2. Niestety samoloty czasem spadają. Takie nieszczęście spotkało bohatera The Surge 2,który w drodze do miasta, po upadku, zawitał do więzienia na przedmieściach miasta Jerycho. W kilka tygodni po katastrofie budzi...

Jak zmienić swój BattleTag

Jak zmienić swój BattleTag

Chęć zmiany nazwy swojego konta czy pseudonimu jest często występującym zjawiskiem w wirtualnym świecie. Czasem stare nicki wydają się dziecinne, nudzą się lub zwyczajnie zmienia się koncepcja użytkownika. Jak rozwiązać ten problem na koncie Battle.net? Czym właściwie...

Recenzja gry The Surge

Recenzja gry The Surge

Gdy na przedmieściach futurystycznego miasta dochodzi do wybuchu, pracownicy fabryczni i roboty zaczynają zachowywać się niezwykle agresywnie. Warren jest jednym z fabrycznych robotników, ale w przeciwieństwie do pozostałych nie utracił świadomych zachowań. Aby...

Na czym polega rozwój postaci w New World? Jak rozwijać postać

Na czym polega rozwój postaci w New World? Jak rozwijać postać

Nowa gra od Amazonu oferuje ogromny, otwarty świat i wiele możliwości rozwoju postaci. Epickie przygody i wyzwania czekają na gracza, a ich stopniowe wypełnianie pozwoli poznawać nowe umiejętności. Jakie są kategorie rozwoju postaci i na co wpływają poszczególne...