Czy można mieć 2 postacie w GTA Online?

11 mar, 2023

Czy można mieć 2 postacie w GTA Online? Gra studia Rockstar Games jest pełna różnorakiej treści, którą możemy zdobywać i odblokowywać. To wszystko zajmuje dużo czasu – czasem wiele miesięcy – toteż część osób w trakcie przygody w GTA Online będzie chciała zmienić postać, którą gra. W poniższym poradniku odpowiadamy na pytanie, czy można mieć drugą postać w GTA Online.

Kreator tworzenia postaci w GTA Online jest dość mocno rozbudowany toteż stworzenie postaci, która będzie idealnie dopasowana do indywidualnych preferencji każdego gracza nie powinno nastręczać zbyt wielu problemów. Mimo to, jedna postać to dla niektórych zbyt mało, dlatego część graczy zastanawia się czy można mieć 2 postacie w GTA Online.

czy mozna mieć 2 postacie gta online

Czy można mieć 2 postacie w GTA Online?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta. Tak, można mieć dwie postacie w Grand Theft Auto Online. Gra od samego początku umożliwia stworzenie dwóch niezależnych postaci, które dzielą między sobą konto w Banku Maze. 2 to maksymalna ilość grywalnych postaci, gra nie umożliwia utworzenia większej ilości – w żaden sposób – nawet przez dokupienie dodatkowych slotów.

Gdy zdecydujemy się posiadać dwie postacie w GTA Online, warto mieć na uwadze możliwości, jakie oferuje nam w tej materii gra. Drugą postać prawdopodobnie zdecydujemy się założyć na dość późnym etapie rozgrywki, kiedy pierwsza będzie dysponowała już znacznym majątkiem i wysokim poziomem RP.

jak mieć dwie postacie

Druga postać w GTA Online – można przenieść część dorobku

I jedna i druga postać od początku może dzielić się pieniędzmi – wystarczy wpłacić je na konto w Banku Maze. Przeniesienie – a właściwie skopiowanie – poziomu RP postaci odbywa się już za naszą zgodą; odpowiednią opcję wybieramy podczas tworzenia 2 postaci w GTA Online. Warto pamiętać, że przenieść można maksymalnie 120 poziom postaci.

Reszta elementów posiadanego majątku – jak samochody czy nieruchomości – nie mogą zostać przeniesione i są stałe przypisane do danej postaci.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o kwestię – czy można mieć 2 postacie w GTA Online. Można – można też przenieść pieniądze i poziom RP. To dobra wiadomość dla każdego, kto nie chce zbyt długo tkwić z jedną postacią.

Sprawdź nasze inne poradniki.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs