Jak zatrąbić w Cyberpunk 2077

29 sie, 2022

Dzisiaj odpowiemy na pytanie jak zatrąbić w Cyberpunk 2077, bo ta błaha kwestia może być dla niektórych graczy nieoczywista.

Ostatnia gra CD Projekt może pochwalić się całkiem interesującą listą pojazdów lądowych. Listą ubogą – bo samochodów i motocykli jest stosunkowo niewiele, zwłaszcza w porównaniu z grami studia Rockstar Games – jednak zawierającą w sobie dużo unikalnych modeli. Gra ma do zaoferowania niezwykle widowiskowe lokacje, które aż proszą się o eksplorację – zwłaszcza za pośrednictwem futurystycznych samochodów i motocykli, jakie zostały zaimplementowane do gry.

jak zatrąbić cyberpunk 2077

Fizyka jazdy mimo, że nie jest zbyt realistyczna, pozwala na satysfakcjonujące poruszanie się pojazdami po mapie – chcemy lub nie, w Cyberpunk 2077 będziemy musieli korzystać z motocykli i samochodów. Poza samą jazdą, jedną z podstawowych rzeczy, jakie musimy wiedzieć o samochodach, jest to jak zatrąbić w Cyberpunk 2077. Trąbienie, nie ma może jakiejś szczególnej funkcji – bo większość NPCów wydaje się je ignorować – jest jednak dla niektórych graczy istotne, zwłaszcza z punktu widzenia ogólnej immersji.

Cyberpunk 2077 jak zatrąbić – jaki klawisz odpowiada za trąbienie?

Jeżeli zastanawiasz się jak zatrąbić w Cyberpunk 2077 – w wersji na komputery osobiste domyślnym klawiszem odpowiadającym za działanie klaksonu, jest lewy CTRL. Po jego naciśnięciu pojazd wyda z siebie sygnał dźwiękowy. W wersjach na konsolę – lub po prostu podczas gry na padzie – by zatrąbić należy wcisnąć lewą gałkę – czyli przycisk na kontrolerze oznaczony jako L3. Domyślne przypisanie klawiszy możemy zmienić na dogodne dla nas ustawienie, za pośrednictwem opcji gry.

jak zatrąbić cyberpunk 2077

Dany klawisz – który w zwykłych pojazdach aktywuje klakson – w samochodach takich, jak radiowóz policyjny, aktywuje syrenę. Po zatrąbieniu w radiowozie w Cyberpunk 2077 usłyszymy futurystyczny dźwięk cyberpunkowych sygnałów policyjnych. Tutaj czeka nas lekkie rozczarowanie – bo mimo aktywacji syreny w czasie jazdy, samochody NPCów wydają się całkowicie ją ignorować. Inne samochody nie zjeżdżają na bok, tak jak ma to miejsce w grach z serii Grand Theft Auto.

Odpowiedzieliśmy na pytanie jak zatrąbić w Cyberpunk 2077. Pisanie całego poradnika o trąbieniu w Cyberpunk 2077 wydaje się komiczne, jednak wiele osób wydaje się mieć problem z tą prozaiczną kwestią. Dlatego zawsze śpieszymy z pomocą.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie

Hiveswap: Act 1

Hiveswap: Act 1

Platformy: PC / Producent: WhatPumpkinGames Wersja...

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Najlepsze Biurko Gamingowe – Co Wybrać

Rozpoczynanie przygody z profesjonalnym graniem, streamowaniem, czy też po prostu dłuższym przebywaniem przed komputerem, to coś, na co warto się przygotować. Wiadomo, że wielką rolę gra tutaj odpowiedni sprzęt, natomiast nie jest to jedyny aspekt, na który zwraca się...

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Mody do Left 4 Dead 2, które warto sprawdzić

Połowa siły dzisiejszego Left 4 Dead 2 tkwi w modyfikacjach, jakie możemy zainstalować do gry. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki przegląd, w którym przedstawimy ciekawe mody do Left 4 Dead 2, które warto zainstalować. Steam Workshop może pochwalić się tysiącami...

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon – polecane strategie na Androida i iOS

Gry strategiczne na telefon to trochę śliski temat. Granie w mobilne gry strategiczne wydaje się w teorii zadaniem na wskroś karkołomnym. Tytuły z tego gatunku wymagają bowiem umiejętności myślenia taktycznego, szybkiego podejmowania ważnych decyzji i setek kliknięć,...

Enlisted [CPP] Many GEOs