Jak zatrąbić w Cyberpunk 2077

31 gru, 2020

Dzisiaj odpowiemy na pytanie jak zatrąbić w Cyberpunk 2077, bo ta błaha kwestia może być dla niektórych graczy nieoczywista.

Ostatnia gra CD Projekt może pochwalić się całkiem interesującą listą pojazdów lądowych. Listą ubogą – bo samochodów i motocykli jest stosunkowo niewiele, zwłaszcza w porównaniu z grami studia Rockstar Games – jednak zawierającą w sobie dużo unikalnych modeli. Gra ma do zaoferowania niezwykle widowiskowe lokacje, które aż proszą się o eksplorację – zwłaszcza za pośrednictwem futurystycznych samochodów i motocykli, jakie zostały zaimplementowane do gry.

jak zatrąbić cyberpunk 2077

Fizyka jazdy mimo, że nie jest zbyt realistyczna, pozwala na satysfakcjonujące poruszanie się pojazdami po mapie – chcemy lub nie, w Cyberpunk 2077 będziemy musieli korzystać z motocykli i samochodów. Poza samą jazdą, jedną z podstawowych rzeczy, jakie musimy wiedzieć o samochodach, jest to jak zatrąbić w Cyberpunk 2077. Trąbienie, nie ma może jakiejś szczególnej funkcji – bo większość NPCów wydaje się je ignorować – jest jednak dla niektórych graczy istotne, zwłaszcza z punktu widzenia ogólnej immersji.

Cyberpunk 2077 jak zatrąbić – jaki klawisz odpowiada za trąbienie?

Jeżeli zastanawiasz się jak zatrąbić w Cyberpunk 2077 – w wersji na komputery osobiste domyślnym klawiszem odpowiadającym za działanie klaksonu, jest lewy CTRL. Po jego naciśnięciu pojazd wyda z siebie sygnał dźwiękowy. W wersjach na konsolę – lub po prostu podczas gry na padzie – by zatrąbić należy wcisnąć lewą gałkę – czyli przycisk na kontrolerze oznaczony jako L3. Domyślne przypisanie klawiszy możemy zmienić na dogodne dla nas ustawienie, za pośrednictwem opcji gry.

jak zatrąbić cyberpunk 2077

Dany klawisz – który w zwykłych pojazdach aktywuje klakson – w samochodach takich, jak radiowóz policyjny, aktywuje syrenę. Po zatrąbieniu w radiowozie w Cyberpunk 2077 usłyszymy futurystyczny dźwięk cyberpunkowych sygnałów policyjnych. Tutaj czeka nas lekkie rozczarowanie – bo mimo aktywacji syreny w czasie jazdy, samochody NPCów wydają się całkowicie ją ignorować. Inne samochody nie zjeżdżają na bok, tak jak ma to miejsce w grach z serii Grand Theft Auto.

Odpowiedzieliśmy na pytanie jak zatrąbić w Cyberpunk 2077. Pisanie całego poradnika o trąbieniu w Cyberpunk 2077 wydaje się komiczne, jednak wiele osób wydaje się mieć problem z tą prozaiczną kwestią. Dlatego zawsze śpieszymy z pomocą.

Redakcja

Redakcja

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

Lista 7 przyjemnych gier na weekendowe posiedzenie

W dzisiejszych czasach dobrem, którego najczęściej brakuje jest właśnie... czas. Ciągłe życie w biegu i niezliczone ilości obowiązków sprawiają, że rzadko można pozwolić sobie na przejście długiej i wciągającej gry przeznaczonej na 80 godzin rozgrywki. Siadając do...

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

Strategie ekonomiczne – ranking najlepszych city builderów na PC

W czasach, kiedy rynek gier komputerowych zdominowały strzelanki, karcianki, gry MOBa, RPG akcji oraz e-sport może pojawić się nostalgiczne uczucie tęsknoty za gatunkiem strategie ekonomiczne - starymi, dobrymi citi builderami. Skomplikowane rozgrywki, skupiające się...